beIN Sports Trabzonspor Paketi 2018

beIN Sports Trabzonspor Taraftar Paketi 2018

beIN Sports Traboznspor Taraftar Paketi Anadolu şampiyon takımların Maçları 2017-2018 Sezonu En ucuz ve Ücretsiz Kurulumun yanında paket hediyeleri ile Üstelik Aynı Gün Kurulum İmkanı

Anadolu Şampiyon Paketi 2018 Fiyatları 

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi ne Kadar ?

Paket Adı İlk 2 Ay  3 - 12. Aylar Arası
 Sporun Yıldızı Paketi
 49,99 TL
 98,99 TL

Süper Lig Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79

basvur


Trabzonspor İç saha dış saha ve derbiler dahil tüm maçlarının yanında Hediye Spor extra kanalları, Mobil beIN Sports uygulaması ve yetişkin kanallarını Bu paketin yanında izleyebilir Ayrıca Ulusal yerel kanallarla birlikte 8 haber, 7 eğlence yaşan, 5 çocuk kanalınıda paket içeriğinde izleyebilirsiniz

Numaranızı Bırakın

biz-sizi-arayalim1


Trabzonspor Paketi Kredi Kartı Kampanyası

digiturk-mobil-iletiisim-hatti


 

Trabzonspor beIN Sports Paketi

Ücretsiz kurulum ve çanak cihaz uydu alıcısından kumanda piline kadar ücretsiz sahip olmak ve kampanyaya hemen dahil olmak için iletişim formunu doldurun bu fırsatı kaçırmayın.

beIN Sports Trabzonspor Taraftar Paketi Detayları

KURULUM: 
Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum aktivasyon ücretsiz, aktivasyon 30 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI: 
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

• Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Süper Lig paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Süper Lig paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden ya da 0 216 479 96 79 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

• Taahhütüm bozulursa ne öderim? :

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Bir Cevap Yazın