Süperonline Digiturk Kampanyası 2017

 

Digiturk Lig tv İnternet Kampanyası 2017

digiturk-internet-paketi-2017Digiturk + Süperonline Sınırsız Fiber / Adsl İnternet Kampanyası ile İnternet Fiyatına Hem Digiturk’ün Giriş kanalları, Belgesel kanalları,Sporsever kanalları ve Movimax Sinema Film kanallarını izle Hemde Sınırsız internetin Keyfini Çıkar !Digiturk  İnternet Kampanyasına Hemen Başvur Ücretsiz Kurulum Ve Çanak cihaz uydu Alıcısına Ücretsiz Sahip Ol !digiturk-basvuru

Süperonline İnternet  Digiturk Kampanyası 2016 Fiyatları 

digiturk-internet-kampanyasi

Digiturk Başvuru Hattı

0216 479 96 79

digitürk-iletisim-forumu
digiturk-basvuru

 

Digiturk Film İnternet Kampanyası 2017

digiturk-film-ve-limitsiz-internet-2017

Vizyondan yeni çıkmış Her ay 70 ‘den fazla kanal, En sevilen Ulusal yerel kanallar + HD yayın kalitesinde Onlarca Kanal Haber ve Eğlence yaşam Paketi + Seçme Belgesel kanalları ile Birlikte Digitürk Sınırsız İnternet Şimdi Tek Fiyat 

digiturk-basvuru

Digiturk Film Ve  Sınırsız İnternet Fiyatları 

digiturk-internet-ve-fim-kampanyasi-2017


digiturk-basvuru

Digiturk Başvuru Hattı

0216 479 96 79

digitürk-iletisim-forumu

digiturk-basvuru


Digiturk HD Film Paketi + Sınırsız İnternet 69,99 TL


Digiturk Film  Süperonline Limitsiz İnternet Kampanyası 2016 

Digiturk + sınırsız İnternet kampanyası ile Süperonline Sınırsız İnternetinin yanı sıra Digiturk kanallarını internet fiyatına İzlersiniz. Her ay 70 i yeni 700 Den fazla filmin yanında Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve spor kanallarından faydalanırsınız. Süperonline Sınırsız interneti Adil kullanım kotası 50 Gb olmakla birlikte ister 8 mbps ister 16 mbps  Adsl internetten istersenız 25 mbps Sınırsız fiber internetten yararlanırsınız.

Lig tv + Süperonline İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız

 

Digitürk Süperonline İnternet paketi Başvuru

Digitürk  sınırsız internet ister fiber ister adsl aynı gün kurulum imkanı ile sizleri bekliyor. tek yapmanız gereken Digitürk bayisinin 0216 479 96 79 nolu mobil telefon numarasından kayıt oluşturun aynı gün kurulumunuzu gerçekleştirelim hem internetinizi hemde digitürkünüzü doyasıya yaşayın… LİG TV Paketi kampanyası ile Spor Toto Süper Lig maçlarını izlemek çok avantajlı  internetle birlikte digitürk ligtv paketlerini öğrenebilirsiniz.

İnternet bağlantısı için yeni bir modem almam gerekiyor mu?
Yeni ADSL üyelikleri için kampanya taahhüt süresi boyunca (24 Ay) aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV ) 4 TL modem ucreti 12 aylık sure boyunca faturanıza yansıtılır.

Digiturk İnternet Kampanyası kapsamında, faturalarımı nereye ödüyor olacağım?
Digiturk internet kampanyası kapsamında, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE ile üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Üyeliğiniz boyunca, tarafınıza her iki firmadan ayrı ayrı iki fatura gönderilecektir.

24 ay içinde taahhüdümü bozmam durumunda ne olur?
Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir. Sporlu paketlere verilen taahhüt süresi 12 aydır.

Fiber internet üyeliğini kimler alabilir?
bulundugunuz semtte ve binanızda süperonline fiber altyapısının olması durumunda fiber internet kampanyalarımızdan yararlanabilir, ev telefonunuz yoksa bile yalın internet için ek ucret odemeden fiber internetten yararlanabilirsiniz.

Aylık 39 TL tutarındaki limitsiz ADSL ve limitsiz FİBER paketlerine ilişkin Adil Kullanım Kotası bilgileri nedir?
Adil Kullanım Kotası kapsamında; internetinizin 50 gb kotası bulunmaktadır ve bu kota upload veya dowload yapmanızla düşmektedir.

İnternet hizmeti hakkında detaylı sorularım için nereden destek alabilirim?
Turkcell Superonline internet sitesini (www.superonline.net) ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini (0850 222 0 222) arayabilirsiniz.

DIGITURK kurulumu için bir bedel ödemem gerekiyor mu?
DIGITURK kurulumu ücretsizdir, 20 TL aktivasyon bedeli üyeye aittir.

12 ay HD keyfi hediye teklifinden faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?
12 aylık hd yayın hediyesinin bitmesinden sonra dilerseniz ayda 5 tlden hd yayın seyretmeye devam edebilirsiniz.

Dilediğin Zaman uygulaması hangi durumlarda internet kotasını etkilemiyor?
Digiturk dilediğin zaman uygulaması ile istediğin filmi belgeseli yada diziyi saatine ve gününe bağlı kalmadan dilediğin zaman izleyebilirsiniz izlediğiniz program internet kotanızdan düşer

Digiturk Süper paket internet kampanyası 3 Aralık 2017’e kadar geçerlidir.