Sinyal Seviyesinde Azalma Var

Sinyal Seviyesinde Azalma Var

Digitürk Ekranında  “sinyal seviyesinde azalma var”gibi bir sorunla karşılaşıyorsanız, sonunuzu kısa yoldan gidermek için  Digitürk kutunuzun arkasında takılı olan beyaz anten kablo bağlantısını kontrol ediniz. kabloda gevşeme veya çıkmış olabilme ihtimaline karşı kontrolünü sağlayınız.

bağlantınızda herhangi bir sorun yada problem görünmüyorsa digitürk kumadanızdan Kolay kurulum yapmayı deneyiniz. kolay kurulum işlemini kumandanızın menü yada options tuşuna basın yön tuşlarını kullanarak kurulum menüsüne gelip ok tusuna basın bu adımdan sonra kolay kurulum menüsünden onay verdiiniz taktirde kurulumun başlayacaktır. kurulum tamamlandığında çıkış tuşuna basarak kurulumu bitirebilirsiniz. ardından gelişmiş kurulum tuşundan sinyal seviyenizin yüzde kaç olduğunu kontrol ediniz.

sinyal seviyeniz %0 olarak görünüyorsa anteninizde bir problem var demektir. bununla igili  Digitürk bayimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digi kutu, Digi kumanda veya televizyonuzun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi almak için Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

En yakın digitürk bayilerini öğrenmek için; 0546 293 77 69 numaralı servisimizi arayabilirsiniz…

 

Bir Cevap Yazın