Showmax Kanalı – Digiturk

Showmax Kanalı – Digiturk

digiturk-showmax-kanali-yayin-akisi-kanal-lisetesi

Yerli diziler, Bayanlara özel programları ve eğlenceli içerikleri ile Showmax kanalı Digiturk uydusundan Hizmet vermektedir.  Showmax kanalı Yayın akışı, Showmax Sinyal sorunu ve Kanal içeriği hakkında Web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Showmax Digiturk Kaçıncı Kanal?

Showmax kanalını Digitürk uydusundan 20. kanal numarası ile izleyebilirsiniz. 24 saat yayın vermektedir.

Showmax kanalını Nasıl izlerim ?

Showmax, Digiturk platformunda yayın yapmaktadır. Digiturk’e özel kanallardan biridir.

 

Showmax Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketleri ve kampanaları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

showmax-kanali-digiturk-kampanya

Digiturk Kanalları için Tıklaynız…

Showmax Kanalı Yayın Akışı ve Programları

Cumartesi Sürprizi

Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan programın, sunuculuğunu Mert Öğünün gerçekleştirdiği Cumartesi Sürprizi, magazin dünyasına yönelik en güzel haberleri son dakika olayları ile Digiturk showmax kanalında ekranlarınızı canlandırmaya devam ediyor.

Gurbet Kadını :

istanbul’un kendi halinde bir mahallesinde, iki çocuğuyla kendi halinde yaşamaya çalışan dul bir kadın; Elif yıllar önce kocasından boşanmış, o zamandan beri ailesini tek başına ayakta tutmayı başarmış. Boşandıklarından beri ne kendisi, ne çocukları kocasından bir haber alamamış. Artık yalnızlığa alışmış, hayatında bir erkeğin olmamasını kanıksamış. Çocuklarının derdini düşünmekten kendini bırakmış, aynaları unutmuş olmasına rağmen çok güzel, alımlı bir kadın. Ve değişen yaşam…

En iyi Arkadaşım :

Türkiye’nin komedi ustası Hamdi Alkan’dan gümye garantisi verilen kahkaha dolu eğlenceli bir dizi Barış, mutsuz ve umutsuz bir çocuktur. cinler diyarından barışa özel mutlu etmesi için cino adında bir cin görevlendirilip dünyaya gönderiliyor. cino hem komik hem sakar hemde enteresan bir cindir.tek gayesi cin okulundan bir an önce mevzun olmaktır bunun içinde barışı mutlu etmesi gerekmektedir. kahkaha dolu dizi en iyi arkadaşım showmax kanalında sizlerle…

Yarım Elma:

Bir sanat dergisinde çalışan yonca yıllar sonra ikiz kardeşi goncayı bulur ve birbirinden tuhaf ve bir okadarda eğlenceli bir hal içerisinde birlikte yaşamaya başlarlar Yoncaların apartmanına yeni taşınan komşuları Kuzey, işyerinde onu rahat bırakmayan Sarp, Yonca’ya aşık kapıcısı Zeynel Abidin, apartmanın saf kızı Ayça’nın da katkısıyla her geçen gün daha da komikleşir.

Cennet Mahallesi:

İstanbulun kenar semtlerinden birinde Ferhat ile sultanın aşkını anlatan cennet mahallesi dizisi sultanın annesi pembe ve ferhatın babası yunus ve bir çoğu daha kahkaha dolu bölümleri ile cennet mahallesi showmax kanalında.

Bu gün ne giysem :

Caner ERDEM tarafından Show TV İç Yapımlar ekibi ile hazırlanan program , Bugün Ne Giysem yeni sezona sürpriz değişikliklerle yeniden ekranlarınızın başında sizlere kavuşuyor.

Saba Tümer İle Bugün :

Caner Erdem ve ekibi tarafından hazırlanan Show TV İç Yapımlarına ait Saba Tümer İle Bugün sizlerle ekranlarınızın başında yine vazgeçilmez olmak için buluşuyor. her her hafta içi sabahı saba tümerle bugün programı ekranların vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Showmax Kanalı içeriği

showmax ile eglence yaşam ve birçoğu sizleri yine ekranlarınızın başına kitleyecek.  en özel programlar, magazin dolu sayfalar ve ünlülerin özel yaşamları, sağlıklı yaşam programları ile showmax digiturk ekranlarında.

 

Bir Cevap Yazın