Salon 1 Digiturk Salon kanalları

Salon 1 Digiturk Salon kanalları

Digiturk Salon kanalları ile hangi pakete üye olursanız olun salan kanallarındaki filmleri izle öde seçeneği ile izleyebilirsiniz. yayınlar film başlamadan yarın saat önce açılır. Salon kanalları digiturk uydusu üzerinden vizyondan yeni çıkmış filmleri izleyebileceğiniz bir pakettir.  salon kanallarına aylık üyelik sistemi ile de üye olabilirsiniz.

salon kanalları yayın akışı

Salon kanallarında ne var ?

John Wick
Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick’in intikam öyküsünü anlatıyor.
Cinderella
Sindirella
Annesinin vefatından sonra babası başka bir kadınla evlenen Ella, temiz kalbiyle yeni annesine ve kardeşlerine elinden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacaktır. Fakat babasının beklenmedik ani ölümü, Ella’yı hiç hak etmediği bir hayata sokacaktır.
Mad Max: Fury Road
Çılgın Max: Öfkeli Yollar
Dünyada insan ırkının yaşaması artık çok zordur dünya insanlar yüzünden çorak topraklara dönmüştür. Hayatta kalanlar ise açlık ve susuzluk içinde ölmektedirler. Fakat ölümsüz olduğu düşünülen bir adam kendine bir imparatorluk kurup kendi keyifler içinde yaşarken diğer insanları susuzluk ile imtahan eder.
Furious 7 (Fast & Furious 7)
Hizli ve Öfkeli 7

Hiç hız kesmeden çekimlerine devam eden hızlı ve öfkeli 7 filmi vizyona girmek için can atıyor. Bakalım bu seride arabalar mı yarışacak yoksa kahramanlarımız mı ? Diğer serilere nazaran herkes Paul’ un ölümü yüzünden bu filme daha çok önem göstermektedir. Bazı söylentilere göre serinin son filmi olması bekleniyor ama izleyici kitle bunu pek umursamamaktadır. Çünkü önlerinde 2 saate yakın bir film bulunmakta ve bunu defalarca izleyeceklerdir.

digitürk salon kanalları nasıl izlenir

Digiturk uydusundan herhangi bir pakete üye olan herkes Digiturk salon kanallarını izle öde seçeneği ile izleyebilir dilediği filmi satın alabilir izlediği kadar ödeyebilir.

Digiturk Kanal Listesi İçin Tıklayınız...

Bir Cevap Yazın