Neverwinter Oyunu Digiturk Oyna – İndir

neverwinter-oyunu-digigame-oyna-indir-2

Neverwinter Oyunu Digiturk Oyna – İndir

 

  • Türü :Aksiyon– Rol Yapma Oyunu
  • Dili : Türkçe
  • Platformu : İndirilebilir Oyun – Digigame
  • Yayın Tarihi : 16.7.2014
  • Yayıncı : Perfect World

 

Cryptic Studios tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Neverwinter Perfect World yayıncılığında oyunseverlerlerin aksiyon oyunu olmaya geliyor. Volkanik patlama sonucu küllerin altında kalan Neverwinter şehrinin eski güzel günlerine dönmesi için verilen mücadeleyi konu alan oyun aksiyon türü oyun severlerin vazgeçilmezi haline geliyor.

Neverwinter Nights serisinin bir parçası olarak karşımıza çıkan oyunda Human, Half-Elf, Elf, Dwarf, Tiefling, Drow olmak üzere 6 farklı ırk ile Fighter, Rogue, Wizard ve Cleric olmak üzere 4 farklı sınıf seçimi yer almakta. bu sınıflardan dilediğini seçebilirsin.
neverwinter-oyunu-digigame-oyna-indir

Neverwinter Oyunu Digiturk Oyna

Neverwinter oyunu artık Digiturk Digigame oyunları arasında oynayabilir dilerseniz indirebilirsiniz. oyun severlerin değişilmez adresi olan digigame ile sabahlara kadar yuzlerce farklı türde oyunu kullanıcılara sunmaktadır.
Macera oyunu sevenlere  özel harika bir online oyun sunan Dungeons & Dragons Neverwinter 2013 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlayan Blacklight’ın üreticisi Perfectworl tarafından muhteşem görsel ve ses efekleri ile mükemmel bir şekilde oyun piyasasına atılmıştır.

Bir Cevap Yazın