Moviemax Family Digiturk

Moviemax Family Digiturk

Gelmiş geçmiş Geniş bir yelpazeyi içeren filmlerin yanısıra; diziler ve çocuklara yönelik haftasonu programları içeren MOVIEMAX FAMILY, tüm aile bireyleri ile birlikte evinizde sinema keyfini doya doya yaşamanız için. Ailece İzlenebilecek yüzlerce film ve program digitürkün eşsiz dünyasında HD yayın kalitesiyle Sizleri bekliyor. Moviemax Family, Digiturk platformundan yayın yapan sinema ve Film Kanalıdır.. 1 Temmuz 2010’da yayına başladı. Genellikle aile tarafından izlenebilecek türde filmler yayınlar. Yayınlanan filmler genellikle komedi, aksiyon, bilim kurgu, dram, romantik vb. temalıdır. Ayrıca bu kanalda hafta sonları Kids Kuşağı ve hafta içinde ise aile dizileri de yayınlanmaktadır.

Moviemax Family Digiturk Kaçıncı Kanal ?

Kanal No :  316  Yayın Süresi :  24

Moviemax Family Kanalını Nasıl İzlerim

Digitürk Film Paketi Sahipleri Movimax Family kanalını Ücretsiz olarak izleyebilirler.

 

Digitürk Film Paketi Kampanyası 

film-paketi-digiturk

Digiturk Film Kampanyası içeriğinde Neler Var?

  • Her ay 1.000’e yakın film izleme keyfini yaşayın diye!
  • Film paketinde yer alan tüm filmleri TV’lerde, Web’de, cepte ve tablette dilediğiniz  zaman her yerde hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  • 8’i full HD görüntü kalitesi ve Dolby Surround ses kalitesiyle toplam 11 film kanalı ve filmleri 3D izleme ayrıcalığı.
  • Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce alt yazı izleme seçenekleri.

Moviemax Family Kanalı Filmleri

Fielder’s Choice/Fielder’ın Seçimi
movimax-family-kanali
Tür: Dram
Yönetmen: Kevin Connor
Oyuncu: Chad Lowe, George Segal, K’Sun Ray
Yapım: 2005, ABD, 82 dk.
Kariyer ve babalık!Kariyerine odaklanmış şekilde yaşayan Philip, ölen kardeşinin sekiz yaşındaki otistik oğluna babalık yapmak zorunda kalır. Ancak genç adam bu tür bir sorumluluğa hazır değildir.

Bir Cevap Yazın