Ligtv Fenerbahçe Paketi 2016 Fiyatları

Ligtv Fenerbahçe Paketi Fiyatları

Digiturk Fenerbahçe paketi ile en ucuz fiyatlardan Fenerbahçenin İç saha Dış saha ve derbiler olmak üzere Tüm maçlarını cazip fiyat ve koşullar ile Türkiyenin en büyük Digiturk Web sitesinden Başvuru yap Aynı Gün kurulum Fırsatını Kaçırma !

digiturk-fenerbahçe -taraftar paketi

Digiturk Fenerbahçe Taraftar Paketi Kampanyası

Fenerbahçe taraftar paketi Fiyat Listesi

3 Ağustos’a Kadar 3 Ağustos’tan Sonra
39,99 TL
61,99 TL

 

 

 


hemen-basvur


 

kızıltoprak digiturk bayi telefonları ve iletişim bilgileri


 

Ligtv Fenerbahçe Taraftar paketi kampanyası Hediyeleri

2 Ay Spor Extra

Ücretsiz Kurulum

2 Ay Yetişkin Paketi

2 Ay Mobil Lig TV

Bu pakette Fenerbahçe nin Tüm maçlarını izlerken Digiturk giriş kanalları belgesel ve spor paketi kanallarınıda yanında hediye olarak izleyebilirsiniz. Fenerbahçe Tarafatr paketi Şimdi en ucuz ve en cazip fiyatlarla Ara abone ol.

ligtv-tarftar-paketi-39-tl

Ligtv Taraftar Paketi Fiyatları 2015- 2016 Sezonu

Taraftarı olduğunuz takımın İç saha Dış saha ve tüm maçlarını Digiturk ayrıcalığı ile evinizde izlemeye ne dersiniz ? Şimdi Digiturk Taraftar paketi ve Spor extra paketi yeni sezona özel fırsatları ve indirimleri ile Digibayisinde. Ara Abone Ol ücretsiz kurulumunuzu b,iz yapalım.

 

Fenerbahçe Tek Maç Fiyatları ve Kampanya Detayları

Fenerbahçe Taraftar paketi kampanyası 12 sabit fiyat garantisi ile Digibayisinde Kurulum ücreti yok Çanak cihaz ücreti yok ! 0546 293 77 69 nolu mobil iletişim hattından bizleri arayınız Türkiyenin Her yerine Aynı gün Digiturk ve Ligtv kurulumunuzu biz gerçekleştiriyoruz. Ligtv Fenerbahçe taraftar paketi 2015 – 2016 sezonu Maçlarını Doyasıya izleyin Evinizi stadyum havasına çevirin.

Digiturk Tek maç Satın Alma 

Digiturk ile istediğiniz maçı satın alabilir istediğiniz kadar izleyerek izlediğiniz kadar ödeyebilirsiniz. ister maç satın alın ister film şimdi Digiturk tek maç satın alarak Bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Digiturk Şampiyonlar Paketi Fiyatları

Bir Cevap Yazın