Lig tv Fenerbahçe Galatasaray 39 TL

Lig tv Fenerbahçe Galatasaray Paketi

Ligtv Fenerbahçe ve Galatasaray maçı paket fiyatları, Fenerbahçe Galatasaray Tek maç fiyatları ve en ucuz Fenerbahçe Galatasaray lig tv kaç para ? En ucuz Digiturk Ligtv paketleri ile sizlerde Nefesleri kesecek bu Derbiyi Evinizde izleme şansını kaçırmayın. Şimdi Taraftarı olduğunuz takımın maçlarını Sene sonuna kadar yalnızca 39 Tl Den izleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Galatasaray Lig tv 39 TL

ligtv-tarftar-paketi-39-tl

hemen-basvur

Ligtv Fenerbahçe Galatasaray Paketi Ücretsiz Kurulum

Fenerbahçe galatasaray derbisine özel ücretsiz kurulum ve yeni abonelik işlemlerinizi web sitemiz üzerinden gerçekleştirin aynı gün kurulumunuzu ücretsiz olarak Türkiyenin neresinde olursanız olun biz yapalım.

2015-2016 Sezonu Ligtv Paketleri sporextra kanalları, yetişkin ve mobil ligtv hediyesiyle sizleri bekliyor. Paketinizi seçin Kurulumu Ücretsiz olarak biz Yapalım. Dilerseniz Taraftarı oldugunuz takımın Maçlarını Dilerseniz 5 şampiyon takımın maçlarını Yada Süper Ligin Tüm maçlarını %25 İndirimli olarak Evinizde İzleyin. HD yayın kalitesi Ve gelişmiş ses özeliğiyle digitürkte Süper Lig Maçlarının oldugu ligtv paketlerini, movimax sinema film kanalalrını Ve Spor Extra Paketi Kanallarını İzleyebilirsiniz.

LİGTV PAKETİ HEDİYELERİ

ligtv-paketi-hediyeleri

ilk ay Mobil Ligtv uygulaması ile webde , cepte, tablette Dilediğin her yerde Maçları kaçırmadan izleyebilirsin. Ayrıca Spor Extra paketi ile ilk ay İngiltere,İspana ligi, Fransa,  İtalya, Brezilya ve Rusya igi maçlarını Basket bol müsabakalarını Ve formula 1 yarışlarını izleyebiirsiniz.Ayrıca Digiturk ligtv paketi abonesi olan herkes Dünyanın en prestijli yetişkin kanalları ile şifreli yayınlarını izleyebilir.

 

Ligtv 2015-2016 Hasan Doğan Sezonu Paket içeriği ve fiyat listesi

lig-tv-sampiyonlar-paketi-fiyat

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KURULUM 

Mobil iletişim hattı üzerinden yapılan Başvurularda Kurulum Ücretsizdir.

digiturk-bayi-iletisim-telefonu

Ligtv Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç Satın Al

Tek maç satın alarak fenerbahçe galatasaray derbisini digiturk sahipleri evlerinde uygun fiyat ve koşullarda izleyebilir sizlerde fenerbahçe galaasaray ligtv tek maç paketlerinden birini seçerek bu coşkuyu evinize taşıyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın