beIN Sports Beşiktaş Taraftar Paketi 2018

 Bein Sports Beşiktaş Taraftar Paketi 2017 -2018

 


Bein Sports Beşiktaş Taraftar Paketi 2018 Fiyatı Ne Kadar 

Bein Sports Beşiktaş Paketi Fiyatları, Kampanya detayları, Hediyeleri Ve Ücretsiz Kurulum Fırsatıyla Beşiktaş Taraftar Paketi Kampanyası Şimdi En ucuz Ve cazip Fiyatlarla Digiturk’te 


Bein Sports Beşiktaş Taraftar Paketi 2018 Fiyatı :

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi ne Kadar ?

Paket Adı İlk 2 Ay  3 - 12. Aylar Arası
 Sporun Yıldızı Paketi
 49,99 TL
 98,99 TL

Bein Sports Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79

basvuru-formu


Beşiktaş Takımının İç Saha Dış Saha, Derbiler Dahil Tüm Maçlarının Yanı Sıra İlk 3 Ay boyunca Spor Extra Paketi, Mobil Süper Lig Ve yetişkin Erotik Kanal Paketi hediye ! Digiturk Beşiktaş Taraftar Paketine Şimdi Üye Ol Ücretsiz Kurulum Fırsatını Kaçırma.

 


 

Digiturk Süper Lig Beşiktaş Paketi 2018 Kredi Kartı Kampanyası 

Digiturk Beşiktaş Paketi ile Süper Lig tv Beşiktaş ‘ın Tüm maçlarını Kredi kartı ile 9 Taksite varan taksitle En cazip fiyatlarla kapınızda ödeme ve ücretsiz kurulum ile birlikte izlemek istermisiniz ? Kredi kartı kampanyası Beşiktaş taraftarlarına özel Süper Lig Paketine Şimdi üye ol 3 ay ücretsiz Süper Lig keyfini evinde yaşa !

Bein Sports Kredi Kartı Kampanyası 2018 Fiyat Listesi

ara-abone-ol Diğer KampanyalarBeşiktaş Taraftar Paketi İzle Öde Tek Maç 

Beşiktaş ın dilediğiniz Maçını İzle öde seçeneği ile Digiturk üyesi iseniz tek maç satın alarak izleyebilir istediğiniz maçı dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Süper Lig Beşiktaş tek maç satın almak için Digiturk Giriş paketi üyesi olmanız gerekmektedir. Detaylı Bilgi ve Ücretsiz kurulum fırsatı için Mobil iletişim hattımız : 0546 293 77 69

Beşiktaş Tek Takım Maçları Paket Fiyatları – Süper Lig Paketleri ve Kampanyaları 

Beşiktaş tek takım maçları ile Beşiktaş ın Tüm maçlarını Digiturk standart kalitede izleyebilir Türksat uydusu üzerinden Digiturk Giriş kanallarının yanında Haber Dünya ve Eğlence yaşam kanallarını İzleyebilirsiniz. Ayrıca İngiltere ligi, İspanya ligi, İtalya ligi, Fransa ligi ve avrupanın en prestijli liglerini Spor extra paketi ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. Dilediğin zaman Dilediğin yerde uygulaması ile cepten, webden yada tabletten dilediğin her yerden dilediğin yarışma, program, film yada maçı izleyebilirsiniz.


Beşiktaş paket fiyatları, taraftar paketi, Beşiktaş tarafatr paketi 2018 , izle öde, Kredi kartı kampanyası

 

Bir Cevap Yazın