Kördüğüm Dizisi | Fox TV

Kördüğüm Dizisi İzle

Fox TV ekranlarında Her hafta Yep yeni bölümleriyle yayınlanan kördüğüm dizisinin konusu, oyuncuları, özeti ve dizi hakkında herşeye burdan ulaşabilirsiniz. Kördüğüm dizisi ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda, dizi yeni bölüm fragmanları ve müzikleri

kprdugum dizisi konusu

Kördüğüm Dizisi Ne zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda ?

Fox Tv ekranlarında Her perşembe Saat 20:00’de Kördüğüm dizisinin yeni bölümlerini seyredebilirsiniz.

Kördüğüm Dizisi Konusu ve Tanıtımı

İbrahim Çelikkol , Ege Aydan, Alican yücesoy gibi oyuncuların başrollerini aldığı kördüğüm dizisinin yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak üslenmiştir. Dizinin konusuna gelince Gözü pek bir iş adamı ile çocuk doktoru Naz’ın hiç ummadık bir anda yolları kesişir ve birbirlerine çılgınca aşık olurlar Dizinin Türk ve İtalyan iki farklı çekim lokasyonu bulunmaktadır ve maliyeti yaklaşık 1 Milyon TL civarındadır.


Kördüğüm Dizisi Oyuncuları

İbrahim Çelikkol: (Ali Nejat Karasu)

Naz Elmas (Didem)

Belçim Bilgin: (Naz Özer)

Rojda Demirer:

Alican Yücesoy (Umut Özer)

Ege Aydan:(Ayhan)

Tülay Günal:(Feyza Karasu)

Ferit Aktuğ (Genco)

Sabriye Kara:(Cahide)

Gözde Çığacı:(Gökçe)

Ali Tutal:(Hasan)


Kördüğüm dizisini Digitürk uydu platformu üzerinden fox tv kanalından üstün ses kalitesi ve HD yayın özelliğile izleyebilir, Ayrıca Kördüğüm dizisinin kaçırdığınız bölümlerini veya kısımlarını digitürk dilediğin zaman uygulaması ile Plus IQ kutunuzu internete bağlayarak Dilediğiniz yerinden seyredebilirsiniz. izle, kaydet izle, geri al izle ve durdur seçenekleri ile canlı yayına hükmetmek artık elinizde. Kördüğüm dizisini seyredebileceğiniz en uygun Digitürk kampanyaları sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın