İstanbul Digiturk Bayileri

İstanbul Digiturk Bayileri

İstanbul ‘da evinize en yakın digiturk bayilerimizden iptal fax işlemleri, cihaz iade işlemi, abonelik devir ve nakil işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde Digiturk bayi telefonlarından bizlere ulaşabilir ve yeni abonelik üyelik işlemlerinizi başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün teknik servis imkanları ve bireysel yeni abonelik işlemleriniz için online hizmetler menüsünden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

    Digitürkve lig tv istanbul semtlerinde sabah 9 aksam 7 saatleri arasında siz degerli üyelerimize tüm istekleriniz doğrultusunda hizmet sağlamaktayız.

basvuru-formu

 


 


 

digiturk istanbul semtleri ilçeleri ve mahallerine hizmet veren bayilerimize ulaşmak müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya bayi iletişim formunu doldurabilirsiniz. Aynı gün kurulum hizmet için 0216 479 96 79 iletişim hattından kayıt oluşturabilirsiniz.

Digiturk hd , 3d ve 4k yayınlarıyla ilgili, cihazlarımız sinyal sorunları , arıza kaydı ve bir çok konuda yüzyüze müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.