Giriş Paketi Ayda 16,99 TL

Giriş Paketi 16,99TL

digiturk-giris-paketi-2016

24 ay Giriş paketine ve yanında 1 Keyif Paketine ve HD servisine abone olmanız durumunda, İlk ay tüm Keyif paketleri ve derbisiz Lig TV paketine, İlk 6 ay Dizi ve Yetişkin Paketine ve ücretsiz kuruluma sahip olacaksınız.


Digiturk Giriş Paketi Kampanyası 2016 Fiyatları:

İlk 5 Ay:        16,99TL
Kalan Aylar:  26,99TL

 

digiturk-basvuru


 

Giriş Paketi 2016 Kampanyası Detayları:

Giriş paketi Kampanya Detayları:
Dizi ve Yetişkin paketi ilk 6 ay ücretsiz verilmektedir. 6 aydan sonra Yetişkin paketi aboneliğinizi devam ettirmek isterseniz aylık 9,99TL, Dizi paketi üyeliğinizi devam ettirmek isterseniz 16 TL olarak ücretlendirilmektedir.
Kampanya kapsamında  ilk ay 3 Keyif Paketi açık olur.

Kurulum:
Kampanya kapsamında 1 adet Keyif paketi seçmeniz gerekiyor. Digiturk kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aktivasyon bedeli 35 TL’dir.

Uydu Alıcısı:
Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

 

 

Digiturk’te keyfiniz istediğiniz gibi! Dilediğiniz ödüllü belgesel kanallarıyla hiç bir yerde rastlayamayacağınız belgeseller, özel spor kanallarının özel içerikleriyle sporun bütün coşkusunu birebir yaşayın! Çocuğunuz için öğretici ve eğitici eğlenceli programların yayınlandığu kanallar ve en popüler yüksek ritimli müzik kanallarıyla ruhunuzu besleyin! Tabii ki dünyanın en önde gelen haber kanallarıyla gündem elinizin altında. Kararınızı verin ve dilediğinizi izleyin! Üstelik izlediğiniz kadarını ödeyin!

4 üzerine düşünceler “Giriş Paketi Ayda 16,99 TL

Bir Cevap Yazın