Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç

tek-mac-satın-al-fenerbahce-galatasaray

Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç Satın Al

Kadıköy’de Süper derbi! Süper Lig 9.hafta maçında Fenerbahçe ile Galatasaray Saracoğlu’nda karşılaşıyor.

Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç Fiyatları

Fenerbahçe ve Galatasaray derbi maç fiyatı 60TL.

Digiturk’den Dev Derbiye Özel Ligtv Fırsatı Mevcut Digiturk Üyeleri Fenerbahçe Galatasaray Derbi Karşılaşmasını İzle Öde Seçeneği İle Tek maç Satın Alarak İzleyebilirler.


Ligtv Taraftar Paketi Derbiye Özel İndirimli

fenerbahce-galatasaray-derbi-kampanyasi

Galatasaray Taraftar Paketi kampanyası Fiyatları

Galatsaray’ın İç saha Dış saha Tüm maçlarını 2015-1016 sezonu boyunca avantajlı fiyatlardan izlerken ilk 2 ay boyunca Spor Extra paketi, yetişkin paketi ve mobil Ligtv Paketleri Hediye ! üstelik Aynı Gün kurulum ücretsiz

hemen-basvur

Fenerbahçe Taraftar Paketi kampanyası Fiyatları

Fenerbahçe’nin İç dış saha ve Derbiler olmak üzere Sezon boyunca tüm maçlarının yanında ilk 2 ay boyunca Spor Extra paketi, yetişkin paketi ve mobil Ligtv Paketleri Hediye ! üstelik Aynı Gün kurulum ücretsiz …

hemen-basvur

Ligtv Fenerbahçe & Galatasaray paketi kampanyası Hediyeleri

2 Ay Spor Extra

Ücretsiz Kurulum

2 Ay Yetişkin Paketi

2 Ay Mobil Lig TV


Ligtv Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç Satın Al

FB – GS Maçını Nasıl İzlerim ?
Digiturk Kumandanızın 555 Müşteri Hizmetleri kanalını tuşlayın. “TV Üyelik / Salonlar / Maçlar” menü tışlarına basınız ve tek maç satın alma işlemi gerçekleştiriniz. üyeliğinizi onayladıktan sonra fenerbahçe galatasaray maçının faturası bir sonraki ay için faturanıza yansıyacaktır. Yayınlarınız maç başlamadan 1 saat öncesinden açılacak sizden istenilen şifreyi girmeniz gerekmektedir. paket satın adıktan sonra şifrenizi (Şifre 0000 ) tuşlayarak yayınınızı açtırabilirsiniz.

Ligtv Kampanyası 2015 – 2016 Sezonu

Lig Tv Bu sezonda birbirinden heycanlı maçları, nefesleri kesen derbi karşılaşmaları ve usta yorumcuların maç analizleri, futbol magazin programları ile evinizi stadyuma çeviriyor. Ligtv paketleri ve paket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız..

 

Diğer Digiturk & Ligtv Kampanyaları :

GİRİŞ PAKETİ

Digiturk Giriş paketi ve seçmiş olduğunuz 1 keyif kanalı (belgeselpaketi, Çocuk Paketi, Spor Paketi) ve En sevdiğiniz kanalların HD yayınları Digiturk Giriş Paketinde Üstelik İlk ay Ligtv Ve ilk 6 ay yetişkin-Dizimax Kanalları Hediye.

LİG TV 2015-2016 FİYATLARI

Ligtv Bu sezonda Bomba gibi nefes kesen mücadeleri ile evinizi canlandırıyor, İster Süperligin Tüm maçlarını İster Şampiyonlar Paketini yada Tek takım maçlarından oluşan Taraftar paketini seçebilir En ucuz Fiyatlarla evinizde Ligtv Coşkusunu yaşayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın