El Clasico Barcelonada İzleme Şansı

el clasico barcelona şansı

Spor Extra Üyelerine El Clasico Barcolana’da İzleme Şansı

Bilippar Uygulamasını İndiren Digitürk Spor Extra Paketi Üyeleri El Clasico Barcelona – Real Madrid Maçını Barcelona’da İzleme şansını yakalıyor. Şimdi hemen Bilippar Uygulamasını Ücretsiz indir Çekilişe katıl El clasico’yu Yerinde izle !

Spor Extra Paketine Üye Ol Çekilişe Katıl El Clasico maçını Barcelona'da Seyret

Bilippar Uygulaması Nedir ?

Telefonunun kamerası aracılığıyla tüm ürünleri ya da görselleri blipp’leyerek yepyeni bir dünyayı keşfedip; bilgilere, videolara, oyunlara müzik listelerine, özel tekliflere ve daha fazlasına ulaşın.Örneğin  Bir ürünü merak ediyorsunuz başkasının elindemi gördünüz? Hemen Bilippar Uygulamasını açın ve ürünü blippar ile görüntüleyin Ürünü nerde bulabileceğinizden fiyatına kadar herşeyini öğrenin.

Barcelonaya Gitmek İçin Bilippar Uygulamasını Hemen İndirin 

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Uygulamayı Gogole Play store’dan blipper yazarak indirmeniz ve Digitürk kumandanızı elinize alarak blipper uygulamasını açıp kumandanızı tanıtarak karşınıza çıkan sorulara cevap vermeniz ve ardından sonraki sayfada çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

blippar uygulaması el clasico

El clasico Kampanyası Katılım Şartları

11.01.2016 (SAAT: 00.01) – 28.02.2016, (SAAT: 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Digiturk ‘Spor Extra’ paketinin tanıtımını sağlamak amacıyla katılımcılardan, akıllı telefon veya tablet bilgisayarları üzerinden Blippar uygulamasını ücretsiz indirerek, Digiturk uydu alıcısı kumandasını uygulamaya okutup uygulama içerisinde Digiturk Spor Extra ile ilgili sorulara doğru/yanlış cevap şartı aranmaksızın yanıt veren ve sonraki sayfada açılan ücretsiz kayıt formuna ad, soyad ve Digiturk üyeliğine kayıtlı cep telefon bilgilerini kaydeden Digiturk Spor Extra paketi üyelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Talihliler, 01.03.2016 SAAT: 09.00 Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 4 kişi çift kişilik Barcelona Seyahat Paketi (02.04.2016-04.04.2016 tarihleri arasında Barcelona’da 2 gece 3 gün çift kişilik 4* otelde çift kişilik odada/oda kahvaltı konaklama, yarım günlük panoramik şehir turu, 03.04.2016 tarihinde Barcelona – Real Madrid maçı 3. kategori maç bileti, İstanbul-Barcelona-İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti, Havaalanı-Otel-Havaalanı, Otel-Stadyum-Otel transferleri) kazanacaktır. Seyahat ikramiyesi çift kişiliktir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve İstanbul havalimanında biter. Kampanyaya katılım, Blippar uygulamasını indirmek ve uygulama içerisindeki işlemler ücretsizdir. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kampanya sadece Digiturk Spor Extra paketi üyelerine yöneliktir. Kazanan talihliler, 02.03.2016 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir. 17.03.2016 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 01.04.2016 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe, 18 yaşından küçükler ve Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Seyahat ikramiyesini talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve İstanbul havalimanında biter. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.

Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bir Cevap Yazın