Dizimax Entertainment Digiturk

Dizimax Entertainment kanalı Digiturk

dizimax-kanali-yayin-akisi

 

 

 

Şimdi Dizimax le eğlence zamanı 24 saat Dizimax Entertainment te diziye doyacaksınız. Dizimax Entertainment HD yayın kalitesi ve ses özelliğiyle  Dram ve komedi dizilerini ekranlarınıza getiriyor.  birbirinden eğlenceli şovlar, yarışmalar ve daha fazlası Dizimax Entertainment kanalında.

Dizimax Entertainment Digiturk Kaçıncı Kanal

Dizimax Entertainment digiturk 3. kanalda yayın vermektedir. yayın akışı dram ve komedi dizilerini konu almaktadır  24 saat kesintisiz yayın vermektedir.

Dizimax Entertainment dizileri

americanidol-digiturk-kanali

American Idol
12. Yeni Sezonuyla 24 Eylül’den
itibaren Hafta içi 22.00’da!

Project Runway
10. ve 11. Yeni Sezonuyla
4 Eylülden itibaren Hafta içi 20.00’da!

Dizimax Entertainment sinyal sorunu, Dizimax Entertainment kanalım yok, Dizimax Entertainment yayın akışı, Dizimax Entertainment kanalı içeriği gibi birçok konuda 0546 293 77 69 mobil iletişim hattaından yardım alabilirsiniz.

Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır hatası, Kanalda yayın yok hatası,Bu ekrandan İzle ve Öde programı satın almak için yetkili değilsiniz hatası,Digitürk sinyal sorunu,  Digital Kart okuma hatası, Digitürk sinyal seviyesinde azalma var sorunu, Digitürk sinyal güçlendirici, Digital kart ters takıldı veya yerleşmedi, Digital Kartınız doğrulanıyor hatası, Digital kart ters takıldı,LNB aşırı yüklü, yerleşmedi veya yanlış bir kart takıldı  gibi birçok digiturk hatası ile karşılaşabilir bu hatalardan ve arızalarkan kurtulmak için bizleri arayabilirsiniz.

“Dizimax Entertainment Digiturk” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Digitürk Kanal Listesi | (0546) 293 77 69

Bir Cevap Yazın