Dizimax Drama Kanalı

Dizimax Drama Kanalı

 

Dizimax Drama Kaçıncı Kanal ?

Kanal No :  6  Yayın Süresi :  24

Dram severler Ekran başına Her bölümü heyecanla beklenen, digitürk dram kanalı  oskarlık diziler ve usta yapımcıların yönettiği dünya çapındaki en iyi programlarla Dizimax Drama Kanalında İzle heycan, aşk ,dram dolu dizileri bir arada izleyebileceğiniz Dizimax drama kanalını canlı izle.  Evinizden çıkmayacak kadar bağımlılık yaratacak dizileri  Dizimax Drama’da. dizi severlere 24 saat kesintisiz yayınlarla birlikte izleme imkanı veriyor. Dizimax drama kanalında yayınlanan dizileri, Türkçe dubla, altyazı ve orjinal dilde Amerikadan yayınlandıktan hemen sonra İlk Digitürkün Dizimax Drama Kanallarında Ücretsiz İzlemek için Digitürk kumandanızın 6 tuşuna basmanız yeterlidir.

Dizimax Drama Yayın Akışı, Dizileri

House of Cards

Tür Dizi
Yapım
90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright.

Scandal

Tür Dizi
 Yapım
“Grey’s Anatomy” ve “Private Practice” dizilerinin yaratıcısı Shonda Rhimes’dan bu kez Beyaz Saray uzantılı politik bir drama geliyor. “Scandal”, “Olivia Pope’un kriz yönetimi maceralarını anlatıyor. Beyaz Saray’dan ayrılarak kurduğu Pope & Associates firmasında müşterilerine üst düzey hizmet vermeyi amaçlıyor.

Digitürk Kanal Listesi İçin Tıklayınız…

Digitürk Eksik kanal ve veya Sinyal sorunu yaşıyorsanız Arıza Bildirimi için İletişim formunu Doldurun veya  Abone Merkezimizin 0546 293 77 69 Nolu Telefonlarından Müşteri Temsilcilerimizden Teknik Destek Alınız…

Dizimax Drama Dizileri, Dizimax Drama Yayın Akışı, Dizimax Drama canlı izle, Digiturk Kanal Numaraları gibi birçok sorularınız cevabına digitürk abone merkezimizi arayarak anında ulaşabilir gerekli teknik destek hizmetleri ve bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz…

Dizimax Vice kanalıyla ilgili sinyal sorunu yaşıyorsanız Teknik servis telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın