Digitürk Yetişkin Filmleri İzle Öde

Digitürk Yetişkin Filmleri İzle Öde

Digitürk Yetişkin Filmleri Yetişkin paketi ile İster aylık abonelik isterseniz İzle öde seçeneği ile En prestijli erotik yetişkin kanallarını ve En güzel yetişkin filmlerini HD farkı ile Sunmaktadır.

digiturk-yetiskin-paketi

Dünyaca Ünlü En kaliteli ve En prestijli Erotik Kanallarını Seyretmeye Hazırmısınız ?

Digitürk Erotik kanalları paketi 12 Ay taahhüt İle Ayda 9.99 TL ‘ye . Dilerseniz Digitürk üyesiyseniz eğer İzle öde seçeneği ile yetişkin filmlerini satın alabilir Blue Hustler , Playboy TV, Penthouse HD , Penthouse Gibi Sımsıcak yetişkin kanallarını Digitürk Farkıyla Seyredebilirsiniz.

Digitürk Yetişkin Kanalları Neleler ?

Blue Hustler

yetiskin-paketi

Digitürk 707. kanalda yayın yapan Blue Hustler kanalı Birbirinden sıcak Filmleri ile Her gece 00:00 İle 05:00 Arasında Digitürk’te Blue Hustler kanalındaki filmleri eğer yetişkin paketi üyesi değilseniz Kumandanız üzerinden izle öde seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Penthouse

yetiskin-kanllari-Penthouse

Dünyanın En prestijli yetişkin kanallarından bir tanesi olan Penthouse Tv kanalında HD görüntü ve üstün ses özelliği ile Film seyretmek hiç bukadar gerçekçi olmamıştı. Digitürk 710. kanalda Her gece 00:00 – 05:00 saatleri arasında Penthouse kuşağı Digitürk’te

Playboy TV

Playboy TV

İzle Öde Seçeneği ile Playboy TV kanalında Dilediğiniz filmi her gece seyredebilir, Erotik film kuşaklarının keyfini Digitürk HD uydu alıcısıyla çıkarabilirsiniz.


İzle Öde Digitürk Erotik Filmleri

En özel erotik yetişkin kanallarının olduğu digitürk yetişkin paketine Şimdi Üye olun Ücretsiz kurulum ve İndirimli Fırstları kaçırmayın. Her gece playboy kuşağı Şifreli erotik kanallarında sizleri bekliyor. Digitürk Erotik paketi hakkında Başvuru yapmak için 0216 479 96 79 Başvuru hattını arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın