Digitürk Yan oda 2018 Üyelik Fiyatları


Digiturk Yan Oda Paketleri 2018 

Digiturk Yan Oda Paketleri ile İzlediğiniz ne varsa YAN ODA ’da yarı fiyatına ! Paketinizi seçin, herkes odasında istediğini izlesin!Digitürk Yan oda Paketi İlk 3 Ay Ücretsiz !


digiturk-basvuruDigiturk Yan Oda 2018 Fiyat Listesi

digiturk-basvuru

Digiturk Paketleri Yan Oda Üyelik Fiyatı
Digitürk Aile Giriş Paketi

( Ailenin Yıldızı Paketi )

12,50 TL
Digitürk Film Paketi

( Filmin Yıldızı Paketi )

22,50 TL
beIN Sports Süper Lig Paketi

( Sporun Yıldızı Paketi )

49,50 TL
Digitürk Full Paket 

(Yıldız Dolu Paketi )

59,50 TL

 

digiturk-basvuruDigiturk Genel Başvuru Hattı

(0216) 479 96 79

digiturk-basvuru

Digitürk yan oda üyelik paketlerinden Dilediğinizi seçin ilk 3 ay ücretsiz Sonrasinda mevcut ana uyeliğinizin yarı fiyatından yararlanın. Yan oda kampanyaları 2016 Yılında %50 indirimle Digitürk’te


unnamed (1)


Digitürk 2. TV Yan Oda kampanyası %50 İndirimli

Seçmiş oldugunuz paket yan odada %50 indirimli, Mevcut Ana üyeliğinizde ne varsa Yan oda kampanyası ile ikinci televizyonunuzda yarı fiyatına yararlanma fırsatı Digitürk’te !

digiturk-yan-oda-paketi

Digitürk Yan Oda Ne kadar Ücreti 

Digitürk Yan oda Üyeliklerinde Ana üyelik paketinizin %50 Fiyatından Dilediğiniz Digitürk Paketini seçerek Yarı fiyatından dilediğiniz gibi ikinci televizyonunuzda seyredebilirsiniz. Digitürk yan oda üyelik ve kurulumu ücretsizdir. Yan oda kurulum işlemleriniz web sayfamıza özel %50 indirim ve 3 Ay ücretsiz olarak Digitürk Üyelerine Sunulmaktadır.

Digitürk yan oda nedir ?

Mevcut Digiturk üyeliğinizi aynı ev içerisinde farklı bir odada farklı bir digiturk cihazı ile izlemenize olanak sağlayan digiturk yan oda paketi ana üyeliğinize ek olarak ikinci televizyonunuzda yayın almanızı sağlamaktadır.

Digitürk yan oda nasıl kurulur ?

Digiturk yan oda bağlantısı Aynı çanak üzerinden çoğaltıcı LNB kullanılarak Eutelsat uydusu üzerinden yayın yapan müşterilerimize seçmiş oldukları digiturk kanallarını diğer televizyonlarında seyretmelerini sağlamaktadır. kurulum işlemi Dgiturk yetkili servislerimiz tarafından Aktivasyon işlemi ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

 

2. TV Yan odaya digitürk ne kadar

Digiturk yan odaya bağlantılarında kurulum aynı uyeliğin bulundugu evinize yapılmakla birlikte ikinci teleizyonunuzdan da digiturk yayın hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır. Digiturk yan oda uyeliginizi başka evde kullanamazsınız . Digiturk ya oda kampanyası seçmiş olduğunuz paketi %50 indirimli olarak Mevcut üyeliğinize ek faturalandırılır.

 

Digitürk Yan Oda Kampanyası

Digitürk Yan Oda Kampanyası oldukça avantajlı ve kullanışlı bir hizmet paketidir. Bu paketi satın alarak evlerinizde aynı anda, herkesin isteğine ve keyfine göre, bir şeyler izlemeniz mümkün olacak. Yani işin özeti evdeki herkes mutlu olacak. Örneğin bir odada maç keyfi yaşanırken diğer oda da en kaliteli vizyon filmler izlenebilecek. Çocuğunuz odasında çocuk kanallarını izleyebilecek. Herhangi bir tartışma yaşanmadan herkes istediği programı Digitürk Yan Oda Kampanyası sayesinde istediği saatte kaçırmadan izleyebilecek.
Bu kampanya kapsamında 12 aylık bir taahhüdünüz oluyor. Eğer Digitürk’ten ana üyeliğiniz de varsa mevcut pakete yapmak istediğiniz eklemeler için ayrıca %50’lik bir indirim avantajından da yararlanabiliyorsunuz. Eğer ana paketiniz yoksa o zaman da liste fiyatı üzerinden yine istediğiniz eklemeleri satın alabilirsiniz. Kurulum işlemleri için yetkili teknik servise sadece 10 TL bir hizmet bedeli ödemesi yapıyorsunuz. Eğer LNB’nin de değişmesi gerekiyorsa bunun da 36 TL bir ödemesi var ve üye tarafından ödenmektedir.
Digitürk Yan Oda Kampanyası’nın fiyatı ayda sadece 11 Türk Lirası’dır. Haydi hemen paketinizi seçin ve herkes odasında istediğini izlesin.

“Digitürk Yan oda 2018 Üyelik Fiyatları” üzerine 8 yorum.

  1. Geri bildirim: BeIN Sports Beşiktaş Paketi 2017 Fiyatı | (0546) 293 77 69

  2. Alt katında evim var yan oda kampanyasından yararlanabilirjiyim ikinci evimde

Bir Cevap Yazın