Digitürk Yabancı Dizileri 2017

Digitürk Yabancı Diziler 

Digitürk En sevilen ve Dünyanın seyrettiği en güzel yabancı dizileri Ekranlarınıza getiriyor.  Dizimax kanallarında farklı türde ve Dünya starlarının baş yapıt dizileri Digitürk’te Üstelik Full HD kalitede !

Digitürk Yabancı Dizi Kanalları

1Dizimax Sci-Fi

2Dizimax Entertainment

3Dizimax Comedy

4Dizimax Vice

5Dizimax Drama


Digitürk Yabancı Dizileri

Westworld

Tür
Drama
Bilim kurgu
Gerilim
Aksiyon/Macera


Frequency

Amerikalı senarist ve yapımcı Jeremy Carver tarafından oluşturulan bilim-kurgu, drama ve gizem türündeki dizilerinden biridir. Dizide, Raimy Sullivan 1996’da vefat eden babasıyla eski bir amatör telsiz aracığıyla iletişim kurabildiğini farkettiğinde, neler yapabileceği konusu hakkında bir fikri yoktur.


Berlin Station

Başrolünün “Hobbit” filmiyle yankı yapan  Richerd Armitage oynamaktadır.  “Berlin Station” CIA’in Berlin ofisine gelen Daniel Meyer etrafında dönmektedir. Meyer’in görevi Thomas Shaw adlı ihbarcıdan bilgi temin etmek ve istihbarat sızıntısının kaynağını ortaya çıkarmaktadır.


Divorce

 Altın Küre ve Emmy ödüllu ünlü Sarah Jessica Parker’in başrolünü oynadığı komedi türündeki bir dizi dizide yıllarca süren bir boşanma hikayesini ekranlara getirilmiştir.


Game of Thrones

Taht oyunları Dizisi  izleyicisiyle buluştugu andan itibaren 6 sezondur tam not aldı. Tüm dünyada izlenen bu dizi1. sezonundan itibaren tekrardan  hafta içi hergun 23:00’de Dizimax Sci-Fi HD kanlında !


Animal Kingdom

Annesi ölen Joshua Cody akrabalarının yanına döner burda yeni ailesinin bir suç şebekesi olduğunu öğrenen Joshua Cody nin başından enterasan ve komik olaylar geçer


The Path

Dizinin  Başrollerinde Breaking Bad’in Jess Pinkman’ı Aaron Paul’un oynadığı The Path Dizisi Aile içi sorunlar yaşayan çekirdek ailenin başından geçen olayları konu almaktadır.


You, Me & The Apocalypse

Komedi ve Dram konularını ele alan You, Me & The Apocalypse dizisi Dünyaya çarpacak olan bir kuyruklı yıldızın haberini aldıktan sonra yaşanan dramatik ve komik olayları ekranlara taşımaktadır. farklı yapıda insanların Dünyayı kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.


DC’s Legends of Tomorrow

Bir Dizi Düşünün bir kaç süper kahramının olduğu ve bu süper kahramanların başlarından geçen her bölümü merak uyandıran hikayelerin anlatıldığı.


Dead Of Summer

Yaz kampı için Summer ‘e giden bir gurup öğrencinin yaşadıdıklarını konu alan dizi 1980’li yıllarda geçmektedir. Cinayetlerin işlendiği Summer’de gerilim ve korku gözlerden okunmaktadır.


Gotham

Çizgi romanların Unutulmaz şehri Gotham ‘ın geçmişten günümüze nasıl geldiğini hiç merak ettiniz mi ?


Unforgettable


American Crime


Digitürk İle Birbirinden güzel Diziler Amerikan TV’leriyle aynı anda seyredebilirsiniz. Digitürk yabancı dizileri Dizi paketi üyelerine farklı türde birbirinden güzel dizileri seyretmeniz için şimdi hem ekonomik hemde ücretsiz kurulumla birlikte. Yerli dizilerden sıkıldınız mı ? yada Ben yabancı dizi hastasıyım mı diyorsunuz ? Digitürk dizi paketi tam size göre . Son yılların en iyi yabancı dizilerini Dizimax ekranlarında üyelerimize sunuyoruz. siz hala digitürk üyesi degilmisiniz ? şimdi digitürk başvuru hattımızı arayarak Digitürk dizi aboneliği yaptırabilir  ve  güncel yabancı dizileri Digitürk Farkıyla HD olarak Seyredebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın