Digitürk Üyelik İptal Dilekçesi

Digitürk Üyelik İptal Dilekçesi

digiturk-ve-ligtv-paketleri-fiyati

Digitürk kapatma Üyelik iptali için Digitürk’e Fax çekerek Üyeliğinizi sonlandırmak için Dilekçe Göndererek 3 Gün içerisinde üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Digitürk üyelik iptali için Yapılması gerekenler aşağıdadır.

digiturk-basvuru

digiturk-iptali

Digitürk İptal Formu

digiturk-basvuru


Digitürk Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim ?

Digitürk Üyeliğinizi İptal Etmek İçin Aşağıda Belirtilen İptal Dilekçesini Doldurarak Doldurduğunuz Dilekçeyi +90 (212) 473 99 99  nolu faksa göndermelisiniz.

Digitürk kapatma İçin Gereken Belgeler :

•   Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,
•    Ulaşılabilecek bir cep telefon numarası,
•    Neden iptal etmek istediğiniz,
•    İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya digital kart numarası
•    İmzanız

Digitürk kapatma Talebiniz Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra Sizlere Sms İle bilgi aktarılacaktır. 3 gün içerisinde sizlere Telefon ile geri Dönüş saglayacak ve Abonelik iptaliniz için Sizlere Bilgi aktaracaktır. Eğer Sizlere Dönüş Sağlanmaz ise (0212) 473 73 73 Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Digitürk Aboneliğinizin iptali gerçekleştikten sonra Digitürk ekipmanlarınız Kiralık ise Ekipmanlarınızı En yakın Digitürk Teknik Servisine Teslim etmeniz gerekmektedir.

Digitürk Abone No Sorgulama


Digitürk İptal Dilekçesi

…../…./…….

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi

        Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne

Digitürk Abone Numarası        :…………………………….
Digital Kart Numarası               :…………………………….
Cep Telefonu                         :.…………………………….
Konu                                       : Digitürk abonelik iptali talebidir.

Digitürk Üyelik İptal Sebebi     : ………………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ……./……./20…… tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin iptal edilmesini, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

……./……../20……

imza

Ad Soyad         : ………………………..

Ek-1                 : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi


KAMPANYALAR VE KEYIF PAKETLERI :

Digiturk Giriş Paketi

Digiturk Giriş + keyif Paketleri ile HD yayın kalitesini bir arada sunan en ucuz ve cazip paketi ile digiturkün eşsiz dunyasına giriş yapın.  Digiturk Aile Paketi Kampanyasıyla Ayrıcalıklı Televizyon dünyasında sizde yerinizi alın.


Lig TV kampanyaları

Süper ligin heycanı evinize geliyor ! Lig tv Şimdi Spor Extra ve mobil uygulamaları hediyesi ile bu coşkuyu evinizde yaşatıyor.Digitürk Lig tv paketleri ile Dilerseniz tuttugunuz takımın tüm maçlarını, dilerseniz ligtv şampiyonlar paketi yada Süper lig tum maçları en ucuz şekilde evinizde izleye bilirsiniz. Ligtv Hd paketleri hakkında detaylı bilgi almak için abone merkezimizi aramanız yeterlidir.


Lig tv Kredi Kartı kampanyası

Kredi kartı ile %25 indirimli olarak Lig tv sahibi olabilir İster tek ister peşin fiyatına taksit seçenekleri ile sezonluk Lig tv Sahibi olabilirsiniz. Lig tv kredi kartı kampanyaları ile 3 ay ücretsiz digitürk seyretme fırsatı ve üstelik fatura derdi olmadan peşin fiyatına 9 taksit seçenekleriyle


Digiturk Paketleri

Digitürk Süper paket ile spor,belgesel,çocuk kanallarının yanında sinema film kanallarını hepsi bir arada izleyebilirsiniz. Tüksat uydsu üzerinden süper paket ilk ay ligtv hediyesi ile .


Digiturk Film Paketi

Sinema severler ekran başına Digitürk Sinema paketi ile Vizyon filmlerini evinizde HD yayın kalitesi ile ayda 700 ü aşkın filmleriyle izlemek şimdi çok ekonomik.


Digiturk İnternet kampanyaları

İnternet fiyatına hem digiturk hem internet. Digiturk internet paketi ile ister keyif kanallarını ister film ister lig maçlarını indirimli olarak izleyebilirsiniz.Digitürk + internet kampanyaları ile İnternet fiyatına Hem internet kullanın hemde digitürk izleyin. Superonline digiturk kampanyası ortak paketi ile Ligt v kanalları, Belgesel kanalları, film , spor kanalları, eğlence yaşam kanalları, dizi kanalları, haber dünya kanallarına kadar seçmiş olduğunuz paketlerle birlikte Turkcel superonline sınırsız internetin keyfini çıkartın.


Digiturk Yan oda paketi

Sen Maç izlerken eşin yan odada dizisini seyretsin, Digiturk yan oda paketi kampanyası istediğini seç sectiginin yarısını öde. sen salonda maçını izlerken eşin dizilerini kaçırmasın diye yan oda kampanyası şimdi mevcut paketinizin yarı fiyatına !


SPOR EXTRA PAKETİ

La Liga, İngiltere premier lig,İtalya Seri A, Beko basket, euro basketbol maçları F1 yarışları ile spor extra paketiyle spora doyacaksınız.


Digiturk Engelli Kampanyaları

Digiturk Engelli tarifesiyle birlikte engelli şehit yakını ve gazilerimize özel %50 indirimli Digiturk fırsatı hız kesmeden devam ediyor. Engelli digiturk paketleri ile Digiturk engelli vatandaşlarımızın yanında !


Lig Tv Şampiyonlar Paketi

5 Şampiyon takımımızın tüm maçlarını digiturk şampiyonlar paketinde ister hd ister sd yayın kalitesinde Türksat ve eutelsat uydularından seyredebilirsiniz. Digiturk lig tv 3 buyukler ve trabzonspor – Bursaspor maçlarınıda Bu pakette izlemeniz artık mümkün.


Lig TV İnternet Paketleri

Lig tv İnternet paketleri ile Superonline lig tv kampanyasına üye olun süper lig coşkusunu evlerinizde stadyum coşkusuyla Digiturk ekranlarında seyredin. hem maçlarınızı hemde sınırsız internetinizi Digiturk’ten alın tek ve sabit fiyattan yararlanın. üstelik superonline ve digiturk kurulumu ucretsizdir.


Digiturk Dünyasında Neler Var ?

Digiturk Uydu alıcısı Üzerinden En Sevilen Filmleriyle Digiturk Film paketi , Güncel konuları ele alan ve Dünyaca İzlenen Haber kanallarının yer aldığı Haber Paketi,  Süper Lig coşkusunu evinize taşıyan lig tv kampanya ve Paketleri, En özel Programlarıyla ve yenı yayın anlayışıyla HD yayın, 3D yayın ve 4K yayın hizmetleri, Lig Tv kredi kartı Kampanyaları, Hem internet hemde Tv keyfini yaşayasınız diye Digiturk İnternet Paketleri, Digiturk yan oda ve Engelli Paketleri Türkiye’nin en büyük Uydu platformu Digiturk’te !

Etiketler : Digitürk İptal, Digitürk iptali, İptal dilekçesi, Digitürk üyelik iptali, Digitürk fax, iptal fax telefonu, digitürk abonelik iptali, Digiturk kampanyaları, lig tv kampanyaları

 

Bir Cevap Yazın