Digitürk Engelli Paketleri 2018

Digitürk Engelli Paketi 2018 Kampanyası 

digiturk-ligtv-engelli-paketi-2016-2017

Digitürk Engelli indirimi Web Sayfamıza özel Ayda 19.90 TL‘den Başlayan Fiyatlarla Faydalanma İmkanı Üstelik Digitürk Engelli paketleri ile Şehit, Gazi ve Engelli yakınlarına 12 Ay sabit fiyat garantisinin yanında Ücretsiz Kurulum Fırsatı Şimdi Digitürk’te !


Digiturk Engelli Fiyatları 2018

Engelli Tarifesi 2018 Engelli Fiyatları
Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi 19,90 TL
Digiturk Filmin Yıldızı Paketi 32,50 TL
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi 69,99 TL
Digiturk Yıldız Dolu Paket 89,90 TL

Digitürk Engelli Paketileri 2018 kampanyası Tüm vergiler Dahil Fiyatlarıdır. Kampanyadan yararlanmak için Başvuru merkezini aramanız gerekmektedir.


     Digiturk Başvuru Merkezi

  0216 479 96 79


AYNI GÜN KURULUM FIRSATI

DETAYLAR

Digiturk Engelli İndirimi Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Kampanya 12 ay Sabit Fiyat Garantisi Altındadır.

 superonline-engelli-indirimi-2017

KURULUM

Kurulum ücreti ödemeden 360 lira değerındekı çanak cihaz uydu alıcısından oluşan kurulumdan ücretsiz faydalanıyorsunuz.

UYDU ALICI

Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.

UYDU ALICI

Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.


Digitürk Engelli İndirimi 2018 Tarifesi

Digitürk Engelli indirimi ile engelli kardeşlerimiz, şehit yakınları ve Gazilerimize özel bu indirimli fırsatlardan yararlanarak yarı fiyatından digitürk be bein sports kanallarını seyredebilirsiniz. Kampanya Dahilinde sadece giriş paketi yani 10.99 TL lik pakete taahhüt vererek Diğer paketlerinizi dilediğiniz zaman ekletebilir yada çıkartabilirsiniz. Digitürk engelli paketleri indirimlerinden hemen 0216 479 96 79 müşteri hizmetlerimizi arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Engelli  paketlerinde indirimden faydalanmak için özürlü belgesi, şehit yakınları için şehit olan kişinin şehitlik belgesi, gazilerimiz için ise gazi belgesi ile birlikte %50 indirim sağlanmaktadır. Engelli beIN Sports lig paketlerinde kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Paketinizi seçin Bu fırsatı kaçırmayın….


Digiturk engelli paketi 2018 indirim

beIN Sports Başvuru , beIN Sports Kayıt, kredi kartıyla Süper lig, Süper lig kampanyaları, Digitürk maç paketleri, en ucuz maç paketleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz Mobil iletişim Hattı : 0546 293 77 69

Digitürk Bein Sports İle Engelli Gazi ve Şehit yakınlarımızın indirimli fiyatları ile yanında olmaya devam ediyor.

Güncel fiyatlarının yarısına Şehit yakınlarımız, gazilerimiz yada engelli aileleri Digitürk Lig tv paketlerine %50 indirimli olarak sahip oluyor. Digitürk engelli Paketi şimdi herkes izleyebilsin diye ayda 13.50 tl den başlayan fiyatlarla evlerinize geliyor. paketler hakkında bilgi kısaca şu şekildedir. normal şartlarda 22 TL olan giriş paketi 11 TL Üzerinden keyif paketleri ise 5 TL yerine 2.50 Olarak Digitürk engelli indirimi kampanyasında 12 ay sabit fiyat garantisi altında sunulmaktadır. üstelik HD kutu 1 yıl boyunca Digitürk’ün hediyesidir. bunun yanı sıra eğer aldığınız paket Lig tv Engelli paketi değil ise ilk ay süper lig maçları tüm diğer paketlerde hediyedir. iç kurulum ve kutu kumandasına kadar ücretsiz olan bu paketten yararlanmak için engelli belgesi En az %40 olması gerekmektedir. ayrıca gazi ve şehit yakınları için gazi yada şehit olduğuna dair bir belge ile digitürk engelli kampanyalarından yararlana bilirler.


Digitürk Engelli ve Gazi Kampanyaları

Lig maçlarını izlemek ısteyenlere müjde Süper Lig paketlerini en ucuz ve en kolay sekılde bayımızden alabılır gune özel beIN Sport fırsatlarından yararlanabılırsınız. sizlerde fenerbahce maçlarını galatasaray maçlarını beşiktaş ve  anadolu takımlarımızın maçlarını ister türksat uydusundan ister eutelsattan hd yayın kalıtesı ve 3d olarak izleyebilirsiniz. ödemelerinizi dilerseniz aylık fatura dilerseniz kredi kartıyla yapabilir ligtv nin yeni sezon maçlarını ucuz fiyatlardan zileyebilirsiniz. üstelik spor extra paketi hediyesile ardalı barcelona ronaldolu real madridiyle ispanya la liga ligide artık digitürk te  beIN Sports kampanyası- yeni sezon Süper lig paketleri, digitürk Süper Lig tv fiyatları,engelli paketi lig maçları fiyatları ve bırcok konuda abone merkezimizi arayarak abonelik yaptırabılırsınız.

Digitürk Ekonomik Engelli Paketleri

Digitürk son dönemde Digitürk engelli paketi olarak tanıttığı paketlerin tamamında artık çok daha indirimli bir şekilde içerikler sunuyor. Bu sayede artık ayda sadece 11 Türk Lirası’na ulaşan paket değeriyle birlikte, normalde 22 Türk Lirası olan paketi %50 indirimle kullanabiliyorsunuz. İnternet üzerinden veya müşteri hizmetlerinin aranarak başvurulabileceği tüm kampanyalar için sadece engellilere yönelik avantajlar sağlanmıyor. Aynı zamanda engelli vatandaşlara ve eşlerine, gazilere, şehir eşlerine, vazife malullerine ve onların eşlerine de bu imkan tanınıyor. Böylelikle her zaman için çok daha uygun fiyattan paketlerden faydalanabilir ve sunulan kanalların tamamını istediğiniz her zaman izleyebilirsiniz. Gerekli evrakları karşıladığınızda zaten Digitürk engelli indirimi Türkiye’de her zaman için indirimli fiyatıyla almanız için uygun olacaktır.

Yeni Ekonomik Pakette Neler Var?

Her zaman için en uygun fiyatların sunulan kampanyada artık belgelerin tamamen karşılanması halinde her paketten faydalanabilirsiniz. Faturanıza ek olarak kullanabileceğiniz paketlerin giriş haricindeki diğerlerine fiyatlarda ekleme yapılabiliyor. İstendiği zaman Digitürk engelli tarifesi doğrultusunda giriş + film + dizi paketi + 1 keyif paketi alınabilir. Normal görüntü kalitesinde fiyat tutarı ile birlikte kanalları HD kalitede + 7 Türk Lirası ile izleme imkanınız bulunuyor. Son dönemde artık süper lig karşılaşmalarının da yayını engelli paketlerine dahil edilmiş olduğu için hem Anadolu takımları hem de üç büyükler için paketler alabilirsiniz. Giriş + şampiyonlar + 1 keyif paketi normal görüntü kalitesinde 50 Türk Lirası iken, HD kalitede izlenmek istendiğinde 57 Türk Lirası oluyor. %50 indirimli olarak vatandaşlara sunulan paketlerde böylelikle çağrı istek talebi için başvurduğunuzda geri dönüş alabiliyorsunuz. Eğer isterseniz de güncel tarifeden yararlanabilmek için çocuklarınızla ve eşinizle izleyebileceğiniz keyif paketlerinde belgesel, çocuk ve sporsever gibi alanları temin edebilirsiniz.

Engelli Paketleri İndirimli Mi?

İnternet üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz ve evraklarınızla birlikte en yakın Digitürk bayine başvurabileceğiniz kuruluşta indirimli fiyatlar bulunuyor. Digitürk engelli kampanyası herkes için yeni seçenekler, kanallar ve yeni yayın avantajları sunabiliyor. Paketlerin indirimli olması sayesinde hem yeni abonelikler hem de merkeze özel olan %50 indirim avantajları artık kampanya fırsatlarına yansıtılabiliyor. Yenilenen kampanyada direkt olarak Digitürk üyelerinin engelli paketinden yararlanmak için başvuranlara kurulumda da güncel imkanlar tanınabiliyor. Kampanyada iç kurulumda herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ücretli olan kısımları sadece çanak kurulumudur ve bunun da toplam değeri 50 Türk Lirasıdır. Ayrıca eğer talep edilirse de 5 Türk Lirası olarak 12 aya bölünerek de ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Televizyonun renkli dünyasına katılmak ve eğlencelerden haberdar olabilmek için siz de 0216 479 96 79 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Merkezi sistem bulunuyorsa evinize çanak anten takılmasına gerek olmayacağı gibi, kampanyada değişiklik yaşandığında da müşteri hizmetleri bilgilendirme yapacaktır.