Digiturk Salonda Ne Var ?

Digiturk Salonda Ne var ? – İzle Öde Salon Kanalları

digiturk-filmleri-hd-filmler

Digiturk Salon Kanalları ile Sadece İzlediğin Kadar ödemeye Ne dersin ? En sevilen filmleri kirala digitürk izle öde seçeneği ile sinemayı evine taşı.

Digiturk Salon kanalları Vizyondan yeni çıkmış Filmleri ve Programlarını İzle öde seçeneği ile satın alıp izleyebileceğiniz, Salon 1, Salon 2, salon 3 olmak üzere 3 kanaldaki programları kumandanızdan veya Online işlemler menüsünden kolaylıkla satın alarak Her filmi programı yada maçı izleyebileceğiniz Digiturk üyelerine yönelik bir fırsattır

Digiturk Salon kanalları Satın Al

Salon kanallarını Digiturk üyeleri en cazip fiyatlarla satın alarak Film başlamadan 30 dakika öncesinden satın almış olduğunuz filmin yayınları açılır ve dilediğiniz filmi izleyebilir , İzlediğiniz kadar ödeme yapabilirsiniz. Digiturk salon kanalalrından film satın almak için Digiturk Üyesi Olmanız Yeterlidir. Digiturk Üyesi Değilseniz En ucuz Fiyatlarla Digiturklü olmanın Şimdi Tam zamanı. Digiturk Giriş Paketi Kampanyası İle Şimdi Dilediğiniz filmi, maçı yada programı satın alabilirsiniz.

Digiturk Salon Kanalları Nasıl İzlenir ?

Birbirinden güzel filmlerin yayınlandığı Digiturk salon kanallarına Salon kanallarındaki filmleri, 201, 202, 203 No.’lu Salon kanallarından, internete bağlanabilen uydu alıcınız ile Dilediğin Zaman uygulamasından, digiturkdilediginyerde.com.tr ile web’ten ve Dilediğin Yerde mobil uygulamaları ile cep telefonu ve tabletinizden izleyebilirsiniz. Salon filmi kiralamak için 3555’e gönderilen SMS’ler, faturasız hatlarda Avea ve Vodafone için 80 KR/SMS, Turkcell için 1 TL/SMS olarak, faturalı hatlarda ise 2 SMS olarak ücretlendirilir.

“Digiturk Salonda Ne Var ?” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Digitürk Kanal Listesi | (0546) 293 77 69

Bir Cevap Yazın