Digitürk Portal Nedir ?

Digitürk Portal Nedir ?

Digitürk Portal ile Digitürk HD uydu alıcınızı İnternete Bağlayarak dilediğiniz zaman Dilediğiniz Dizi, film,spor ve yüzlerce kanalı yayın akışına mahkum olmadan Digitürk Portal üzerinden geri sarıp izleme, durdurma, tekrar izleme gibi özellikleriyle seyredebileceğiniz IQ bağlantı sistemidir.

digiturk-portal-nedir

Digitürk Portal Kurulumu

Digitürk Portal kurulumu İle Dilediğiniz zaman Dilediğinizi seyretmek artık çok kolay. Digitürk portalı İnternet’e bağlamak ve Portal kurulumu ile ilgili aşağıdaki Yolları izleyerek Digitürk uydu alıcınızı İnternet bağlayarak Televizyona hükmetme devri başlıyor. 


Ethernet kablosu ile Digitürk IQ Bağlantısı 

Ethernet kablosu ile IQ Bağlantısı yapmak için İnternet bağlantınızın aktif oldugunu kontrol ettikten sonra ethernet kablonuzun bir tarafını digitürk IQ uydu alıcısına Diğer ucunu İnternet hizmeti adığınız modeminize bağlayınız. ve tv üzerinden kontronü sağlayınız.Uydu alıcınız portala bağlanmıştır.


Kablosuz erişim noktası ile Digitürk IQ Bağlantısı

Kablosuz erişiminizi prize taktıktan sonra kulladığınız kablosuz internetinizi kablosuz modeminize tanıtarak ayarlarını yapın.daha sonra kablosuz alıcıyı IQ kutuya bağlayınız. Kablosuz erişim ile Digitürk IQ bağlantınız Tamamlanmıştır.


Digiturk IQ uydu alıcısının İnternete bağlandığını kontrol etmek için 
Digiturk IQ Kurulumu yaptıktan sonra uydu alıcınızın kumandasından Ana Menü  – Kurulum –  Ethernet Ayarları menüsünden kumandanızda bulunan mavi tuşa basarak internet bağlantınızın aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.


Digitürk IQ İle Ne İzlerim ?

Bir Cevap Yazın