Digitürk Platin Paketleri

Digitürk Platin Paketleri 

Digitürk Platin Paketleri İle Giriş Paketine Ek olarak Dilediğiniz Film Paketi, Dizi Paketi, Lig Tv paketlerin İstediğinizi Seyredebilirsiniz. Platin Paketler Kanal Listesi ve İçerikleri Aşağıdadır.

digiturk-platin-paketleri

Digitürk Film Ve Dizi Paketleri

Film Severler Ve Dizi Tutkunlarının En beğendiği Film ve Diziler Digitürk Dizi film paketi ile İster orjinal dilde İster Türkçe dublaj ile Usta yapıtların en beğenilen oscar ödüllü filmleri ve dizilerini seyretme Tam 11 Farklı Film ve 4 farklı Türde Dizi kanalının Mevcut oldugu Platin film paketi ile Ekranlarınıza geliyor.

digitürk-film-ve-dizi-paketi

Digitürk Film Paketi Kampanyaları İçin Tıklayınız.


Lig Tv Paketleri 

Spor Toto Süper Ligin Nefesleri Kesen Mücadeleleri Digitürk Lig tv Kanallarında Sizleri Bekliyor. Lig Tv 1, Lig TV 2 ve Lig Tv 3 Olmak üzere Üç farklı kanalda Sporun coşkusuna Sizde Ortak olun. Şimdi Lig TV paketleri İle Dilerseniz Tuttuğunuz takımın Tüm maçlarını, Dilerseniz Şampiyonluk yaşamış 5 Büyük takımın İç saha dış saha ve derbiler dahil tüm maçlarını veya Süper Lig 18 takımın nefesleri kesen mücadelelerini Digitürk Lig Tv ekranlarından Seyredebilirsiniz. 

lig-tv-paketleri-platin

Lig Tv Kampanyaları

Lig TV Süper Lig Paketi kampanyası

Süper Lig 18 Takımın Tüm Maçlarını Canlı Olarak Seyrebilirsiniz.

Lig TV Şampiyonlar Paketkampanyası

Süper Lig’de Şampiyonluk yaşamış 5 Takım ( GS,FB,BJK,TS,BRSA) iç, dış ve Derbiler olmak üzere Tüm maçlarını Bu pakette seyredebilirsiniz.

Lig TV Taraftar Paketkampanyası

Taraftarı Olduğunuzun 3 Büyük Takımdan birinin  ( GS,FB,BJK)  İç dış ve Derbileri olmak tüm maçlarını seyredebilirsiniz.

Lig Tv Şampiyon Anadolu Paketkampanyası

Şampiyonluk yaşamış 2 Anadolu Takımından seçmiş olduğunuz bir tanesinin (TS, BRSA) İç dış ve Derbiler olmak üzere tüm maçlarını bu pakette seyredebilirsiniz.

Lig TV Anadolu Taraftar Paket kampanyası 

Süper Lig Anadolu Takımlardan Seçmiş olduğunuz Bir tanesinin Tüm maçlarını Ligtv anadolu taraftar paketi ile Seyredebilirsiniz.


digiturk-platin-paket

Digitürk Platin Paketleri İle Evinize Neşe ve eğlence katıyor. Siz Hala Digitürk Üyesi Değil misiniz ? Digitürk’te Sizlere Özel Birbirinden Renkli Dünyası ile Neyi Seyretmek isterseniz o an onu seyredebileceğiniz. Yüzlerce belgesel içerikli belgesel kanalları, İster Süper lig İster Avrupa’nın önde gelen Liglerinin Canlı maçları, Film severlere özel Son 10 yılda vizyondan yeni çıkmış yerli ve yabancı Oscar’a doymamış Birbirinden güzel baş yapıtlarıyla 11 Farklı film kanalında Moviemax kuşağı, 3-13 yaş arası çocuklara özel Eğitici ve öğretici çocuk programlarıyla dolu Çocuk kanalları, haberden eğlence yaşama, yetişkin kanallarından, Dizi max kanallarına Kadar Digitürk’te ! Şimdi Digitürk Başvuru işleminizi yapın Digitürk giriş paketine Ek Dilediğiniz Keyif Paketlerinden istediğinizi, Platin paketleri ile Film ve Dizi keyfini yada Spor severler için Lig Tv paketlerinden Dilediğinizi seçin İndirimli ve En uygun Fiyatlarla Digitürk’ün Eğlence Dolu Dünyasıyla tanışın. Artık Tv size Değil Siz Televizyona Hükmedin .

Bir Cevap Yazın