Digitürk Nakil İşlemleri

Digitürk Nakil Kurulumu

Digitürk nakil kurulumu ve adres değişikliği işlemleri için İstanbul geneli Tüm nakil işlmelerinizi aynı gün teknik servislerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Digitürk Nakil İşlemleri İçin Arayınız.

digiturk-mobil-iletiisim-hatti

Digitürk Nakil Ücreti Ne kadar ?

Digitürk nakil işlemleri  Digitürk adres nakillerinizi uzman teknik servis ekiplerimiz ile iç kurulum için 60 TL eğer çanakta takılacaksa 110 TL olarak nakil ücreti ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk nakil ücreti eğer aboneliğinizde ücretsiz nakil hizmeti varsa hiç bir ücret alınmadan teknik ekiplerimiz tarafından istanbul genelinde gerçekleştirilir.

Taşınma Durumunda Digitürk’ü Ne yapmalıyım ?

Digitürk Taşınma durumunda yeni taşınacağınız adresinize teknik servislerimiz tarafından nakil edilir ve digibayisi.com web sayfasından nakil talebinde bulunabilirsiniz.

adres mi değiştireceksiniz ? digitürk ü mütaşıyacaksınız. digitürk nakil ve adres değişikliklerinizi aynı gün gerçekleştirebiliriz. tek yapmanız gerek web sayfamız üzerinden bizleri arayarak istanbulun her yerinde digitürk nakil hizmetimizden yararlanabilirsiniz. digitürk nakil ücretleri yada ücretsiz digitürk nakil işlemi için bizleri arayın biz size yardımcı olalım.

Bir Cevap Yazın