Digitürk Mega Paketleri

Digitürk Mega Paketleri

Digitürk Mega Paketleri ile İster mega paket, ister Mega gold paket isterseniz mega süper paketlerinden dilediğinize en uygun ve avantajlı fiyatlarla abone olarak En özel programları ve Maçları Full mega paket ayrıcalığı ile seyredebilirsiniz. Digitürk mega paket abonesi olan HErkese Digitürk kurulumu ve Aktivasyonu ücretsizdir. Şimdi paketinizi seçin Mega indirimleri kaçırmayın!

Digitürk Mega Paket Fiyatları 2017

Digitürk Peket Fiyatı Kampanya İndirimli Fiyatı /4 Ay Normal Paket Fiyatı /8 Ay
Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi
53 TL
 
105,99 TL
 
Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi
47,50 TL
 
 94,99 TL

 

Digitürk Başvuru

0216 479 96 79


 

AYNI GÜN KURULUM FIRSATI

basvuru-formu

 


,Digitürk Full Mega Paket Kanalları

Digitürk Giriş Paketinin yanında En sevilen Belgeselleriyle dolu seçme belgesel kanalları, Haber Dünya ve Eğlence yaşam Paketi kanalları , 13 Adet moviemax Film kanalları ve Süper Lig maçlarını Digitürk mega paket üyesi olan herkes Şimdi Full Digitürk keyfini %50 indirimli olarak Evlerinde seyredebilirler.

1 ay Mobil Lig TV HEDİYE !


 

Digitürk Kampanya Detayları

  • Digitürk Full paket İle hem dizi hemde spor keyfini bir arada izlemek isteyen herkes 0216 479 96 79 Digitürk başvuru hattını arayarak kampanyadan yararlanabilir.
  • Digitürk mega paket kampanyası Yalnızca yeni abonelik yaptıracak bireysel ve 18 yaşını doldurmuş kişiler için geçerlidir.
  • Mega süper paket kampanyası Türkiye Geneli yapılan başvurular için geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde mega paket üyesi olan herkes’e iç kurulum ücretsiz olarak yapılır.
  • Digitürk mega paket aboneliğinde eğer yeni çanak takılması gerekirse 60 TL Değerindeki çanak ücreti tek seferlik üyeden alınır veya ayda 5 Tl olarak faturaya yansıtılır.
  • Digitürk full paket Kampanyası 31 Aralık 2017 Tarihine kadar geçerlidir.

Bir Cevap Yazın