Lig Tv İnternet Kampanyaları 2018


Lig Tv İnternet Kampanyaları 2018

LİG TV İnternet kampanyası, sınırsız internet ve Film kampanyası,  Digiturk HD + Limitsiz İnternet kampanyaları Kolay kurulum ve Aynı Gün Servis Hizmeti İle İnternet Fiyatına İkisi Bir Arada Digitürk ‘te !

süperonline-ligtv-kampanyasi

Lig tv İnternet Kampanyaları 2018 Fiyatları

DIGITURK PAKETLERİ FİYAT İNTERNET PAKETİ İNTERNET
FİYATI*
TOPLAM
Spor Extra Paketi 20,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK) ya da
8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK)
44 TL 79,00 TL
Taraftar Paketi 44,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK) ya da
8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK)
44 TL 99,00 TL
Şampiyonlar Paketi 54,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK) ya da
8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK)
44 TL 109,00 TL
Süper Lig Paketi 64,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK) ya da
8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK)
44 TL 119,00 TL

digiturk-basvuru


Digiturk Başvuru Merkezi

  0216 479 96 79

digiturk-basvuru

Sınırsız İnternet & Ligtv Başvuru İşlemlerinizi İletişim Başvuru Formunu Doldurarak Veya İletişim Hattımızı Arayarak gerçekleştirin, Ücretsiz Kurulum Ve İndirimden Yararlanın.


 


digiturk-internet-kampanya2

Digitürk gelişen teknoloji ile lig tv’nizi internetinize taşıyor ! Lig tv internet kampanyası ile Süperonline’lılara özel yapılan kampanya ile Bilgisayarınızda ve telefonunuzda ligtv’nizin keyfini çıkartmaya hazır olun ! Fiber internetiniz ile hd lig tv’nin keyfi artık televizyonlarınızda izlediğiniz gibi rahatlıkla ve uygun fiyatlarla akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Lig tv’de Süper Lig Heyecanı Başladı ! peki bu heyecanı en uygun fiyatlarla yaşamaya ne dersiniz ? Lig tv ayda sadece 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla maç izleme keyfiniz evinize kadar taşıyor. Şimdi sizlere uygun olabilecek diğer Lig tv kampanyalarından bahsedeceğim. Giriş Paketi + Taraftar Paketi : Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş takımlarından sadece 1 tanesinin tüm maçları ilk 3 ay sadece 29.99 TL ! Kalan ayları ise sadece 62.99 TL ile izleyebiliyorsunuz. Gİriş Paketi + Şampiyonlar Paketi : 5 Şampiyon takımın tüm maçları ilk 3 ay sadece 29.99 TL ! Geri Kalan aylar ise sadece ve sadece 70.99 TL ile evinize kadar geliyor. Giriş Paketi + Süper Lig Paketi : Süper ligde oynanan tüm maçları en uygun fiyatlarla evinize kadar getiriyoruz. Lig boyunca tüm maçları lig tv ile sadece 29.99 TL ye sahip olabilirsiniz. 3 Ayın sonunda kalan aylar boyunca 81.99 TL’ye bu keyfi sonuna kadar yaşayacaksınız. Kampanyalarımızdan faydalabilmek için lig tv başvuru telefonlarından bizlere ulaşarak aynı gün kurulum yaptırabilirsiniz Aynı zamanda sadece Dİgiturk’un Superonlıne ile anlaşmalı uygun fiyatlı paketlerinden de faydalanabilirsiniz. Mevcutta ki Digitürk internet paketleri şunlardır; HD kalitesi ile izleyebileceğiniz hızlı ve limitsiz İnternet paketi 2 yıl boyunca ayda sadece 59.99 TL ! Üstelik ulusal kanalları HD kalitesi ile 5 kat daha net izleyebilme imkanı sunmaktadır. İnternet aktivasyon bedelini ortadan kaldıran Digiturk internet paketleri kurulumu ücretsiz gerçekleştirmektedir. Hızına ve tutarına göre tercih edebileceğiniz paket ve fiyatlar , Adsl ile 8 Mbps’ye kadar 50gb limitsiz internet paket fiyatı ayda sadece 39 TL ! Digiturk paketi ile toplam sadece 59.99 TL ! Adsl ile 16 Mbps’ye kadar 50gb Limitsiz internet paket fiyatı ayda sadece 42 TL ! Digiturk paketi ile toplam sadece 62.99 TL ! Fİber ile 25 Mbps’ye kadar 25gb Limitsiz fiber internet paket fiyatı ayda sadece 49 TL ! Digiturk paketi ile toplam sadece 69.99 TL ! Fiber ile 25 Mbps’ye 75 gb limitsiz fiber internet paket fiyatı ayda sadece 57 TL ! Digiturk paketi ile toplam sadece 77.99 TL ! Her bütçeye uygun kampanyalarıyla 2018 yılı DIGITURK YILI olacaktır.

Digitürk Ligtv 2018 Kampanyaları 


Sultangazi digitürk bayi, Sultangazi digitürk bayi abone ol, Sultangazi digitürk bayi servisDigiturk Lig Tv Kampanyaları – 2018

Digiturk Ligtv kampanyaları ile En ucuz ve en ekonomik ligtv paketleri evinize geliyor.

Hemen Ligtv kampanyasına abone olun ayda 39 TL den Lig tv’yi evinizde izleyin.

Kampanya Detayı >>

 


 

Sultangazi digitürk bayi, Sultangazi digitürk bayi abone ol, Sultangazi digitürk bayi servis

 

Digiturk Film Paketi Kampanyaları 

Film Keyfini Digiturk’te Sınırsızca Yaşayın!

Digiturk Film Paketi 3 ay Boyunca, ayda 19,99 TL.

İlk Ay Lig Tv HEDİYE

Kampanya Detayı>>

 


 

digiturk-dizi

 

Digitürk Giriş Paketleri – En ucuz Digitürk Kampanyası

Digiturk Giriş paketi  ve seçmiş olduğunuz bir adet belgesel, spor, çocuk paketleriyle sizleri bekliyor.

Digiturk Giriş Paketi 5 ay Boyunca, ayda 16,99 TL.

Digiturk Giriş kampanyası ile üye ol En sevilen dizi ve spor kanallarını ücretsiz izle

Kampanya Detayı>>


 

header_new2014_mayis_eutelsat

Digiturk + Limitsiz İnternet Kampanyaları

Digiturk HD + Limitsiz İnternet kampanyası ayda sadece 59,99 TL

En sevdiğiniz ulusal ve yerel kanalların yanında Dünyaca ünlü  belgesel kanallarını HD izleyin.

İster Limitsiz ADSL internet isterseniz Limitsiz FİBER internet Seçenekleriyle  yüzlerce film, belgesel, eğlence kanalları sizleri bekliyor.

Kampanya Detayı>>