Digitürk Kutusunu İnternete Bağlamak


Digitürk Kutusunu İnternete Bağlamak

Digitürk uydu alıcısını internete bağlayarak İstediğiniz gibi kaçırdıklarınızı seyredebilirsiniz. evinizde sınırsız internetiniz varsa ister kablolu ister kablosuz olarak HD cihazınızı internete bağlayın dilediğin zaman Dilediğinizi izleyin, Tekrar izle, kaydet izle ile televizyon size değil Siz Televizyona Hükmedin. 

digiturk-internete-baglamak

Digitürk Kutusu İnternete Nasıl Bağlanır ?

HD Cihazınızı İnternete bağlayın TV size Değil Siz TV ye Hükmedin, Kaçırdığınız Yüzlerce Dizi, Film ve programları Dilediğiniz zaman İzleyin. Digitürk cihazını İnternete bağlamak için aşağıdaki adımları Takip edebilirsiniz.


ethernet-kablosu-digitürk

Ethernet kablosu : öncelikle internet bağlantınızın aktif olup olmadıgını kontrol edin. aktif ise; kablonuzun bir ucunu uydu alıcısına digerini modeminize bağlayın. internet bağlantınız kurulum yapıldıktan sonra aktif bağlantısı tamamlanmıs olacaktır.


kablosuz-erisim-digiturk

Kablosuz erişim noktası: kablosuz modeminizi bilgisayarınıza bağlayın, kullandıgınız kablolu interneti kablosuz tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. artık internet bağlantısı gerçekleşmiş olur. dilediğiniz gibi seyredebilirsiniz.


elektrik-pirizi-internet-digiturk

Kablosuz erişim noktasını pirizinize takın, ethernet kablosuyla birlikte uydu alıcısına bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. her iki erişim noktasında yeşil ışık yanınca kablosuz internetiniz aktif hale gelmiş olacaktır. bu şekilden elektrik hattı üzerinden digitürk internet erişiminiz saglanacaktır.


Uydu alıcınızın internete bağlandığından emin olun !

Kurulumu yaptıktan sonra uydu alıcınızıda Ana Menü – > Kurulum – > Ethernet Ayarları menüsünde iken kumandanızda yer alan mavi tuşa basarak internet bağlantınızın aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.


Digitürk uydu alıcınızı internete bağlayarak Digitürkte kaçırdıgınız yuzlerce programı internet üzerinden digitürk dilediğin zaman uygulamasıyla geri sararak kaydederek izleyebilirsiniz. Dilediğin zaman uygulaması sınırsız internetinizi uydu alıcısına bağlayarak gerçekleşmektedir. uydu alıcınıza bağlanan internetinizle artık televizyonun hükmüyle yayın seyretmek zorunda kalmadan dilediğiniz zaman dilediğinizi izleyebilirsiniz. Kaçırdıgınız diziler ve programlar Digiturk dilediğin zaman uygulamasıyla internet üzerinden tvnizde izleyebilirsiniz. HD cihazınızı uydu alıcsına bağlayın yeter.

 

Bir Cevap Yazın