Digitürk Keyif Paketleri


digiturk-keyif-paketi-2016Digitürk Keyif Paketleri Ne Demek ?

Digitürk Keyif Paketleri Giriş Paketine Ek Olarak Faydalana bileceğiniz İçerisinde Keyfinize göre Seçebileceğiniz Toplam 5 Farklı Paket Ve 70 İn Üzerinde Kanalların Mevcut Olduğu Ek Paketlerdir.  Digitürk Keyif Paketleri Kanalları ve keyif paketi içeriklerinden Dilediğinizi seçin Giriş paketine Ek olarak Keyfinize Göre Dilediğinizi Seyredin. 


Digitürk Keyif Paketleri Kanalları 


Belgesel Paketi Kanalları


Spor Sever Paketi Kanalları


Çocuk Paketi Kanalları


Haber Ve Dünya Paketi Kanalları


Müzik Ve Eğlence Paketi Kanalları


Siz Hala Digitürk Üyesi Değilmisiniz ?

Digitürk’te En sevilen HD yayınlarla Birlikte Ulusal yerel kanalları, Digitürk Keyif Paketleriyle, Belgesel , Sporsever, Eğlence yaşam, Haber dünya ve Çocuk kanallarını Seyredebilir, Oscar Ödüllü yapıtları, usta aktör ve Bol ödüllü Sinamalarıyla Moviemax Sinema Paketine Üye Olabilir, Digitürk Dilediğin yerde Dilediğin Zaman uygulamaları İle Dilediğin zaman Dilediğin yerde Digitürk Yayınlarını Seyredebilirsiniz. Digitürk Ligtv Paketleri İle En ucuz Ve en Cazip fiyatlarla Sporun Coşkusunu Digitürkle yaşamaya Ne dersiniz ? Hemen Paketinizi Seçin Digitürk Dünyasının En özel Programlarını Kaçırmadan seyredin.


Digitürk Keyif Paketi Kampanyaları 

digiturk-baslangic-giris-paketi

Digitürk Giriş Paketine Ek Olarak Dilediğiniz keyif Paketini Seçin 12 Ay ücretsiz HD servisi İle İlk 5 Ay sadece 16.99 TL ‘den Digitürk Sahibi Olun. Digitürk Giriş paketi kampanyası İle En keyifli Programlar En özel Belgeseller ve Sporun Heycanını Evinize Getirin. ! Digitürk Başlangıç Paketine Hemen başvurun İlk Ay Lig TV ve  İlk 6 Ay Dizimax Kanallarını Hediye Olarak Seyredin.

detayli-bilgi


 

Bir Cevap Yazın