Digitürk IQ Portal


Digitürk IQ Portal 

Digitürk IQ Portal İle Artık kaçırdığınız film, dizi ve Program kalmayacak. En sevilen Programları dilediğin zaman uygulaması ile Digitürk IQ Portalda dilediğin gibi durdurarak,geri sararak, ileri sararak izlemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Digitürk Portal En iyi filmleri kaçırmadan izleyebilmeniz için Dilediğin zaman Seninle !

digiturk-portal-nedir

Digitürk IQ Portal Özellikleri 

Digitürk IQ İle HD Digitürk Cihazını İnternete Bağlayarak İstediğin zaman Dilediğin programı Seyretmek Kendi yayın akışını Televizyonun esiri olmadan kendin belirlemen için Digitürk IQ Plus Kutu ile Şimdi Ücretsiz. 


Digitürk IQ İle Ne İzlerim ?

 

Filmler

Türk Filmleri

Diziler

Çocuk

Diğer İçerikler


DVD Digi IQ İle Program kaçırmaya Son 

DVD Digi ile ulusal ve yerel kanallardaki programları  ve Digitürk Arşivde yer alan Dizi, film, spor, belgesel ve Yüzlerce Kaliteli programların hiç birini kaçırmadan izleyebilirsiniz. Aynı anda birini izler sonrasında diğer programı seyredebilirsiniz.


Canlı Yayına Hükmet 

Digitürk Portal İle Canlı yayının size hükmetmesine izin vermeden Siz canlı yayındaki programları seyrebilir ayrıca kaçırdığınız sahneleri geri sarabilirsiniz. tam programın ortasında kapı mı Çaldı ? Durdurma özelliğiyle Yayını durdurabilir, kaldığınız yerden seyredebilirsiniz.

Ayrıca Evde Olmadığınızda (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) gibi uygulamalarla kayıt emri verebilir eve geldiğinizde kaydettiğiniz programı seyredebilirsiniz.

sabit diske bir yayını kayıt ederken diğer taraftan dilediğiniz programı aynı anda seyredebilirsiniz.


 

HD Yayın keyfi

Digiturk IQ ile HD yayınları izleyebilirken ayrıca 3D yayın keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.


Digitürk Portal Kurulumu İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın