Digitürk internet Kampanyası 59 TL

Digitürk İnternet Kampanyaları

digitürk internet kampanyası, digitürk bayisi,en ucuz internet

Digiturk, oluşturduğu ve sunduğu kampanyalar ile her zevke ve her yaşa hitap etmeyi hedefler.

Haberlerden haberim olmalı diyenlere, filmsiz ve dizisiz yaşayamam diyenlere, belgeselden keyif alanlara, futbol sevdalalarına, gençlere ve gelişmekte olan çocuklara yönelik oluşturulan, ilgi ve heyecan yaratırken aynı anda bilinçlendiren yüzlerce kanalı kapsayan Digiturk Kampanyaları vardır. Bu kadar çok Digiturk Kampanyası arasından size en çok hitap eden kampanyayı bularak Digiturk‘ün renkli dünyasına katılmanız an meselesi!

i5999 Giriş Paketi + 2 adet keyif paketi + Limitsiz İnternet 59,99 TL
İlk ay LIG TV ve 24 ay Anadolu Taraftar paketi hediye,
Kurulum hediye,
ADSL aktivasyonu hediye,
i8399 Lig TV Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet 101,99 TL
Digiturk Aktivasyonu 20TL,
Kurulum hediye,
ADSL aktivasyonu Bedava,
i7399 Lig TV Şampiyonlar Paketi + Limitsiz İnternet 88,99 TL
Digiturk Aktivasyonu 20TL,
Kurulum hediye,
ADSL aktivasyonu hediye,
i4199 Giriş Paketi + Limitli İnternet 39,99 TL
Digiturk Aktivasyonu 30TL,
ADSL aktivasyonu hediye,

başvur

Yetkili Çağrı Merkezi :    0546 293 77 69

 

Sıkça Sorulan Sorular          

– Türksat Süper Paket’te hangi kanalları izlerim?

Türkiye’nin en iyi yerel ve ulusal kanalları, Türksat üzerinden yayın yapan uydu kanallarıyla beraber Digiturk ayrıcalığıyla daha fazla film, belgesel ve spor keyfi Süper Paket’te!

– Telefon hattım yok, yine de bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?

Evet, Aylık 10 TL yalın ADSL ücreti karşılığında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline fiber altyapısının olduğu bölgelerde ise telefon aboneliğiniz olmasa bile, yalın digitürk internet ücreti ödemeden, aynı tariferlerle fiber digitürk internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

– İnternet Servis Sağlayıcısı Hangi Firma ?

İnternet hizmeti Turkcell Superonline tarafından sağlanmaktadır. Bu kampanya Digitürk Superonline işbirliği ile hazırlanmış bir kampanyadır.

– ADSL mi, FİBER İNTERNET mi kullanacağım ?  İnternet hızım ne olacak ?

Binanızda Superonline Fiber İnternet var ise fiyat farkı olmadan FİBER olarak bağlantı yapılır, Fiber altyapı yok ise telefon hattı üzerinden bağlantı yapılır. Fiber bağlantılarda 10 Mbps, ADSL bağlantılarında 8 Mbps.

– Adil Kullanım Kotası Var mı ?

Evet, Adil kullanım kotası 50 GB’tır. 50 GB kullandıktan sonra içinde bulunduğunuz ayın sonuna kadar İnternet hızınız 3 Mbps’ye düşer. Yeni aya girdiğiniz zaman hızın tekrar yükselir.

– Şuanda farklı bir digitürk internet sağlayıcı tarafından digitürk internet hizmeti alıyorum, bu kampanyaya başvuru yapabilir miyim ?

Mevcut kullandığınız digitürk internet hizmetine taahhüdünüz yok ise bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz, taahhüdünüz varsa mevcut firmanızdan cezai fatura gelebilir. ADSL geçiş işlemleriniz, size kuruluma gelecek olan servisimizin sizden alacağı geçiş belgeleri ile yapılır, sizin mevcut digitürk internetinizi kapattırmanıza gerek kalmaz, digitürk internet haricinde ekstra başka hizmetler alıyorsanız onların iptali için mecut firmanızı aramalısınız. Geçiş işlemi gerçekleşinceye kadar da digitürk internetsiz kalmamış olursunuz. Farklı bir sağlayıcıdan Fiber İnternet kullanıyorsanız, iptal işlemini kendiniz yapmanız gerekir.

– İnternet bağlantısı için yeni bir modem almam gerekiyor mu ?

Evet. Yeni ADSL üyelikleri için aylık 3 TL bedelle TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki modemler kullanımınıza tahsis edilir. FİBER üyelikleri için ise, TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki modemler herhangi bir bedel ödemeden kullanımınıza tahsis edilir.  Kablosuz modem verilmektedir.

– HD Yayın Var mı ?

HD yayın isterseniz 12 ay taahhütle, aylık 5 TL farkla kullanabilirsiniz.

– Kurulum veya aktivasyon ücretleri var mı?

Bu kampanyada kurulum ücretsiz olup, sadece 20 TL aktivasyon ücreti alınır.

– Taahhüt Var mı ?

Evet, bu kampanyada digitürk internet ve Digitürk için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor.

“Digitürk internet Kampanyası 59 TL” üzerine 3 yorum.

Bir Cevap Yazın