Digiturk Flash TV Kaçıncı Kanal

Digiturk Flash TV Kanalı

Digitürk’ün Türksat ve Eutelsat uydusundan yayın hizmeti veren Digiturk Flash TV kanalı Frekans bilgileri, digitürk kanal listesi, yayın akışı ve Flash TV programlarının tamamına bu listeden ulaşabilirsiniz. Flash TV Kanalı Programları En yeni türksat ve eutelsat yayın akışları Çok Daha fazlası Yayıncılık anlayışı olarak önde gelen kuruluşlardan olan Flash TV kanalı Medyacılık sektöründe Kaliteli yayın anlayışı ve tarafsız yayınlarıyla Yeni yayıncılık Vizyonuyla Ekranlarınızda.

digituruk_kanalari

Flash TV, 1992 yılında kurulmuş, Göktuğ Grup bünyesindeki, Türkiye’nin ikinci özel televizyon kanalıdır. Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, özellikle dizileri ve eğlence programları yayınlarıyla öne çıkmaktadır.


Digiturk Flash TV Kaçınca Kanalda ?

Digitürk 36. kanal (SD)


Flash TV Programları ve Yayın Akışı

Flash TV  Ana Haber

Gece Hattı

Gerçek Gündem


Flash TV Tüm Programları

Evlere Şenlik

 Karadeniz Fırtınası
Küstüm Show
Bruce Lee
Üvey Baba
Gerçek Kesit

Digiturk Flash TV Kanalı İzle Türksat Ve Eutelsat

 Frekans: 11855
Polarizasyon: V
Sembol: 30000
Fec: 3/4
V.PID: 6702
A.PID: 6802 Tur
SID Kodu: 51702
Kalite: DVB-S/MPEG-2


Güncel Digiturk kanalları arasında Yayın hizmeti sağladığımız Flash TV kanalı Digiturk Uydu Platformunda Kesintisiz Hizmet sağlamaktadır. Tüm Kanalların ayın akışları, Dizileri, Filmleri,Yarışmaları ve Programlarına Digibayisi.com Digiturk web kanalından ulaşabilirsiniz.


Etiketler: Digiturk Flash TV Kanalı , Flash TV Yayın akışı, Flash TV digiturk kaçıncı kanal, Flash TV digiturkte izle, içerik ve programları, Kanal programı canlı izle Flash TV 

Bir Cevap Yazın