Digiturk Film Ve Dizi Paketi

Digiturk Film Dizi Paketi Kampanyası 2017

digiturk-film-dizi-paketi

Hem Dizi Hem Film Bir Arada Olsun . Faturam Ekonomik Ve indirimli Olsun Diyenlere Digiturk Film ve Dizi Paketi Şimdi 3 Ay İnanılmaz İndirim Ve Kampanya Dahilinde Ücretsiz Kurulum Fırsatıyla Film ve dizi severlerin Evlerinde Sinemayı Ayağınıza Getiriyor. En Sevilen Usta Oyuncuların Yapıtları Digiturk Dizimax ve Moviemax Kanallarında! Üstelik HD ve Plus Kutu Hediyeli . Hemen Başvurunuzu Yapın En güzel Filmleri Ve Dizileri İlk Siz Seyredin.

Digiturk Film Ve Dizi Paketi Fiyatları 

digiturk-film-ve-dizi-paketi-2017

Kampanya Dahilinde İlk 3 Ay 19.99 TL Kalan Aylar 34.99  TL Üzerinden Digiturk Giriş + HD  Kanalları  Film ve Dizi Kanallarını Seyredebilirsiniz. Ayrıca İlk ay lig Tv yetişkin ve  Spor Extra Paketi Hediyesi ! Kurulum ve Aktivasyon Ücretsizidir.

digiturk-basvuru

digiturk-basvuru  Digiturk Başvuru Merkezi

 0216 479 96 79

digiturk-basvuru


Digiturk Dizi Ve Film Paketinde Ne İzlerim ?

digiturk-dizi-film-icerigi-2017

 

Siz Hala Digiturk Üyesi Değilmisiniz ? Digiturk Şimdi En güzel kanal ve içerikleriyle 7 ‘den 77 ‘ye Herkese Hitap eden Birbirinden özel Dizi, Film , Belgesel,maç, Spor ve Bir Çok Türde Kanallarını En cazip fiyatlarla Evlerinize Getiriyor. Digibayisi.com Üzerinden Digiturk Başvurunuzu Yapın aynı Gün Ücretsiz Kurulum ve Güne özel indirimli fırsatları kaçırmayın. Digiturk başvuru işlemlerinizi 0216 479 96 79 Müşteri hizmetlerimizi arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İletişim Formunu Doldurarak Digiturk Abonesi olabilirsiniz.