Digitürk Film Yıldızı Kampanyası 2017

 

Digitürk Filmin Yıldızı Paketi 2017 Kampanyası

digiturk-film-paketi

Digitürk Filmin Yıldızı paketi 2017 En İyi Yüzlerce oskar ödüllü ve yeni filmleri yüksek görüntü kalitesi Ses desteğiyle beIN Movies ekranlarınıza getiriyor. Digitürk Film paketleri Fiyatı, içeriği ve kanal listesi ve başvuru İşlemleriniz Aynı Gün Ücretsiz Kurulum ile Gerçekleştirelim Birbirinden Farklı 9 Film kanalı ve Ayda 100’ü Yeni 700’den fazla Film Artık Filmin Yıldızı Paketinde Digitürk beIN Movies Ekranlarında Seyredin.! 

digiturk-basvuru

Digitürk Film Paketi Fiyatı 2017

Paket İsmi İlk 3 AY 3-12 Ay

Filmin Yıldızı Paketi


22,50TL        


45 TL                   

 

Digitürk Başvuru Hattı

0216 479 96 79 

digiturk-basvuru

digiturk-basvuru

Filmin Yıldızı İle Birlikte Dizi Paketi İlk 3 Ay %50 İndirimli ! Üstelik Taahhütsüz !

digiturk-basvuruDigitürk Filmin yıldızı paketinde neler var ?

Yerli ve Yabancı Aktörlerin En iyi ve En yeni Filmlerini Her ay 100’ün üzerinde Senema şöleni Digitürk BeIN Movies Ekranlarında Seyredebilirsiniz. İster TV karşısında, İster Cep telefonu ister Bilgisayar İster Tablette 4 Farklı Ekranda Hiç bir filmi kaçırmadan Seyretmeniz Mümkündür. Ayrıca Türkçe Dublaj, Altyazı, Orjinal Dil desteği ve Betimleme Seçenekleri ile Nasıl isterseniz öyle izleyin.


Digitürk Film Yıldızı Paketi Kanalları

Digiturk Sinema Paketi ile Film Severler Ekranların başından ayrılamayacak ! en ucuz Digitürk film Yıldızı paketi Her ay 70’i yeni 700 aşkın Film HD yayın kalitesinde Her biri Farklı beIN Movies kanalları Muhteşem Baş yapıtları ile evinize Renk katacak.

beIN Movies Premier beIN Movies Premier 2 beIN Movies Stars
beIN Movies Comedy
beIN Movies  Action 2 beIN Movies Family beIN Movies Turk

bein-movies-filmleri-2017

Digitürk Filmin Yıldızı Film Paketi Kampanyası 2017 

 •  Filmin Yıldızı paketi ilk 3 ay %50 indirimli, kalan 9 ay 45
  TL’dir.
 •  Kampanya 12 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Bu kampanyaya Dizi paketi isteğe bağlı olarak eklenebilir.
 • “Veri işleme ve paylaşım izni” veren üyelerimiz için ilk ay Sporun
  Yıldızları paketi havadan hediyedir.
 • Kampanyada iç kurulum hediyedir.

Digiturk Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79 • KURULUM:
  12 ay taahhütlü Film paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz!
  Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
 • UYDU ALICISI
  Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
  – Bu hizmet için 12 ay Film Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir, aktivasyon ise ücretsizdir.
 • Taahütüm bozulursa ne öderim?
  Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile;
  – almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
  – kalan ayların toplam bedeli
  seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.
 • DETAYLAR

12 ay ücretsiz HD servisinden yararlanabilmek için HD servisine 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz
Bu hizmet sadece 3 Kasım 2014 tarihine kadar geçerlidir.
Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (0546 293 77 69) üyeliğinize ekletebiliriz.

 • UYDU ALICISI
  Digiturk Uydu alıcı, abonelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, aboneliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.
 • KURULUM
  Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmeti dahilinde, 16 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz ve Aktivasyon bedeli ücretsizdir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise Digiturk çanak anten kurulmaz, bina Digiturk sistemine bağlantı yapılır. Digiturk Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
  Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmetinden faydalanmak için 16 ay taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi üzerine en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk film ve Digiturk dizi paketine abone olunması gerekmektedir.

 Digitürk Yeni Avantajlı Paketleri

Digitürk film paketi ile birlikte istediğiniz zaman avantaj paketi üyeliğinizle birlikte size 201 202 ve 203 numaralı kanallar sunulacaktır. Bu kanallarla birlikte her filmi eş zamanlı olarak şifresiz biçimde izlemeniz mümkün olacaktır. Paketi almak için öncelikle bir taahhütname imzalıyorsunuz ve bu imzaladığınız taahhüt değerleri doğrultusunda da bozmanız halinde yaptırımla karşılaşabiliyorsunuz. Kalan ayların toplam bedeli artık almış olduğunuz indirimlere yansıtacak ve sonlandırılan ay itibariyle birlikte de şu değerleri ödemeniz gerekecektir; Aldığınız indirimlerde, ne kadar indirim yapıldıysa o kadar tutarı, kalan aylar için anlaşmanız doğrultusundaki tutarı ödemeniz şarttır. Türkiye’de fiyatlandırma olarak belirlenmiş olan tutar avantajlı olan Digitürk sinema paketi ile birlikte sunuluyor. Toplamda taahhüt olmaksızın ayda 12 Türk Lirası değeriyle paketinizi oluşturabileceksiniz.

Digitürk Avantaj Paketlerinde Neler Bulunuyor?

Herkes tarafından ilgi gösterilen ve özellikle de ekonomik olduğu için çok tercih edilen avantaj paketleri direkt olarak seyir zevkinizi yükseltmeyi hedefliyor. Aslında hem kolay bir şekilde istediğiniz kanala ulaşabilmeniz için hem de yeni paketlerden faydalanabilmeniz için avantaj paketi güzel bir aşama olarak görülebilir. Daha sonra, yaptığınız anlaşmaya ek olarak yeni tarifelere geçebilir ve kendi seçiminiz doğrultusunda daha fazla kanal seçeneğine sahip olabilirsiniz. Her bir film için kiralama yapılmasına izin verilen bir uygulamaya sahip olan bu paketle birlikte artık filmin yıldızı paketi herkes tarafından kullanılabilir.

 

Digiturk Web Abone Merkezimizden Digiturk Film Paketine % 50 indirimli kampanya fırsatlarından yararlanmak, süpriz hediyelerine sahip olmak ve Digiturk paketleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için Türkiye’nin neresinde olursanız olun,  Abone Merkezimizin0216 479 96 79  nolu telefonundan bizlere ulaşabilir, Digiturk kurulum ve abonelik işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yada İletişimFormunu doldurun 15 dakika içinde biz sizi arayalım

etiket: Digitürk Film paketi ne kadar, digitürk film paketi kanalları, digitürk fikm paketi yayın akışı, digitürk film paketi fiyatı, film paketi kampanyası, digitürk hd film, en ucuz film paketi kampanyası 

2 üzerine düşünceler “Digitürk Film Yıldızı Kampanyası 2017

Bir Cevap Yazın