Digitürk Film Kiralama

Digitürk Film Kiralama

digiturk-film-kiralama-salon

Digitürk Salon Kanalları İle Dilediğiniz filmi İzle öde Seçeneği ile Kiralayarak izleyebilirsiniz. Sinemalardan yeni çıkmış Yerli ve yabancı Filmleri, Oscar adayı yapıtları ve Birbirinden özel yeni filmleri Digitürk salon kanallarında izle öde ile Satın alarak Ailece sinemaya gitmeye gerek kalmadan evinizde seyredebilirsiniz.

Sizlerde Digitürk Üyesiyseniz Yüzlerce Filmi, maçı ve Programı Digitürk İzle Öde satın al seçeneği ile Kumandanızdan satın alabilir ve seyredebilirsiniz.


Digitürk Film Satın Alma 

Gişe Rekortmeni vizyon filmlerini Digitürk salon kanallarında izle öde satın al seçeneğiyle satın alabilir veya digitürk avantaj paketi ile aylık olarak salon kanallarını seyredebilirsiniz. Salon kanallarından istediğiniz filmi almak için kumandanız dan Dilediğin zaman uygulamasından yada müşteri hizmetlerini arayarak film satın alma işlemi yapabilirsiniz.


Siz Hala Digitürk Üyesi Değilmisiniz ?

Digitürk’te yerli yabancı Filmleri, lig tv paketleri ile süper lig maçlarını, belgesel ve çocuk kanallarını Digitürk üyesi olarak indirimli ve Sabit fiyat garantisi altında seyretmeye ne dersiniz ? Digitürk Kampanyaları için  0216 479 96 79 Hemen Arayın Sizlerde Size Özel indirimli Fırsatları kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın