Digitürk Eutelsat 7a Kurulumu

Eutelsat 7a Kurulumu

Digitürk’ün Kendi kullanmış olduğu uydusu olan Eutelsat 7a Uydusunun Frekans ve kurulumunun nasıl yapılacağını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Eutelsat Uydusu hakkında sizlere kısaca bilgi aktaracağız. Eutelsat Fransız Televizyon kuruluşu 1977 Yılında kurulmuş yaklaşık 6000 ‘e yakın televizyon istasyonunu içerisinde barındıran bir şirkettir. 3b, 7a, 7b, 10a Gibi farklı uyduları bulunan eutelsat’ın Digitürk Frekansı 7A Uydusudur. Digitürk yayınları ,Lig tv paketleri  ve Tüm Eutelsat yayınlarını izlemek için Digitürk abonesi olmanız gerekmektedir.

Digitürk Eutelsat Uydu Kurulumu 

Digitürk Uydu alıcınızdan sinyal sorunu, Digitürk hata kodları, Sinyal seviyesinde azalma var gibi hatalarla karşılaşıyorsanız yada kanal kurulumu, kanal sıralaması yapmak istiyorsanız Öncelikle Digitürk kumandanız üzerinden ayarlar menüsüne gelerek, Digitürk kolay kurulum menüsünden eutelsat kurulum tuşlarına basarak otomatik eutelsat kurulumu yapabilirsiniz.

 

Digitürk Yayın Yaptığı Uydular

Digitürk Dijital uydu platformu Tüksat ve Eutelsat olmak üzere iki farklı uydudan Kanal ve istasyonları ile Türkiye ve Avrupa’da Hizmet Sunmaktadır.

Digitürk Eutelsat Kanal Frekansları İçin Tıklayınız…

Bir Cevap Yazın