Digitürk En Ucuz Paket 2018


En Uygun Digiturk Paketleri 2018

Digitürk En ucuz HD paketleri, En ucuz Ligtv Paketleri, Digitürk en ucuz Spor Paketleri tarifesi ve kampanyaları En uygun Fiyatlarla Üstelik Tüm Kampanyalarda Kurulum ve Aktivasyon Ücretsizdir. Türkiye’nin Her yerine Aynı Gün En ucuz Digitürk ve Lig Tv Kurulumu İçin Hemen Başvurun. Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi en uygun ekonomik paket yapısıyla Giriş Paketi +5 Keyif Paketi, TFF 1 . Lig Maçları ve Avrupa’nın En iyi Futbol Liglerinin yayınlandığı Spor Extra Paketi ve Ödüllü FilmleriDigitürk Giriş Paketi 2018 ile İlk 3  Ay %50 İndirimli olarak Evde herkesi Mutlu etmeye Geliyor !

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi 2018 Fiyat Listesi

İLK 3 AY 3 - 12 AY
13.50 TL 26.99 TL
 

Ailenin Yıldızı Paketi Senelik Kredi Kartı Fiyat Listesi

1 Yıllık Fiyatı  12 Taksit Fiyatı
264 TL 22 TL

En uygun Ekonomik Digiturk Paketi 

  • Digitürk En ucuz Kampanyaları Web sayfamıza özel Cazip fiyat ve koşullarla Türkiyenin En büyük Digitürk web Portalı Digibayisi.com ‘da. Üstelik Kampanyalara Üye Olan Herkese Kurulum ve Aktivasyon Ücretsizdir.
  • Digitürk Başvuru İşlemleriniz için Başvuru merkezimizi arayabilir veya İletişim Formunu Doldurarak Sizlere özel müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.
  • Digitürk En ucuz paketlerine Başvuru İşlemleri 31 Aralık 2016 Tarihine kadar geçerlidir.
  • Kurulumda Üye olan Herkese Digitürk Kutu, kumanda ve Kablosuna kadar Kurulum ve Ayarları ücretsiz.
  • Türkiyenin Her yerinden bu kampanyaya Başvuru yapabilirsiniz.

 

Etiketler: digitürk en ucuz, digitürk en ucuz paket, en ucuz spor paketi, enucuz ligtv, digitürk en ucuz tarifesi, en ucuz hd Paketleri, en ucuz digitürk fiyatları, digitürk en uygun fiyatları, En ucuz Digitürk tarifesi

“Digitürk En Ucuz Paket 2018” üzerine 1 yorum.

Bir Cevap Yazın