Digiturk Emekli Kampanyası İndirimi

Digiturk Emekli Kampanyası İndirimi 

Emekliye özel  indirimli paketler Digiturk’te Emeklilere Özel en ucuz digiturk paketlerine şimdi abone olun Emekliliğin tadını belgesel, spor yada film kanalları ile Doya doya çıkarın.Digiturk emekli paketi web sitemiz üzerinden ücretsiz kurulum ve aynı gün aktivasyon işlemleri ile memurlara yada özel sektör emeklilerine en cazip fiyat ve koşullarla geliyor.

digiturk-emekli-kampanyasi-indirimi-digiturkte

Digiturk Emekli İndirimi 2018 Fiyatları

Ziraat bankası Emeklilere Özel Digiturk indirimi ile Şimdi Abone olun Yüzlerce kanalı emekli indirimi ile izleyin. En cazip fiyat ve koşullarla emekli paketine üye olun Digiturk Süper paket kanallarını Doya doya izleyin. digiturk Emekli paketi fiyat listesi aşağıdadır.

Digiturk Emekli Kampanyası Fiyatı : 

İlk3 Ay   : 13.50 TL
Sonrasında : 25.99 TL
Tüm vergiler Dahil Sabit Fiyat Garantisi Altında

biz sizi arayalım

Diğer Digiturk Emekli İndirimi Kampanya Fiyatları : 

kızıltoprak digiturk bayi telefonları ve iletişim bilgileri

Digiturk Emekli Paketi indirimi İçerik ve kanalları

 • Tüm Türksat Kanalları
 • 6 Belgesel Kanalı
 • 5 Film Kanalı
 • 4 Spor Kanalı
 • 1 Yaşam Kanalı
 • 90 +1 Ligtv Kanalları
 • çanak cihaz uydu alıcısı Hediyesi

(İz TV, Discovery Channel, Animal Planet, History, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Moviemax Stars, Moviemax Family, Moviemax Comedy, Moviemax Action, Moviemax Turk, Lig TV 90+1, BJK TV, GS TV, Euro Sport, Turkmax Gurme)

Emekliye Özel Paketler Digiturk’te

Digiturk Emekli paketi ile digiturk internet paketlerinden faydalanabilir en ucuz fiyat ve koşullarla hem digiturk hem internet sahibi olabilirsiniz. Digiturk Emekliye özel Digiturk  internet paketleri en uygun fiyat ve koşullarla digiturk kanallarının yanında ister fiber ister adsl internete sahip olabilir Emekli vatandaşlarımız hem interneti hemde digiturk’ü indirimli olarak seyredebilir.

Emekliye Digiturk +internet Paketi Fiyatları

Emekliye özel digiturk ve internet indirimi ile yuzlerce kanalı belgesel spor ve eğlence yaşam kanallarını doyasıya izleyebilir süperonline sınırsız internetinden faydalanabilirsiniz.

Emekliye özel Digiturk + internet ayda sadece 59 TL
Digiturk Emekli Kampanyası Koşulları 

Kampanyadan yararlanmak için web sitemizden başvuru formunu doldurun yada mobil iletişim hattından bizleri arayarak kayıt oluşturun. Detaylı bilgi için arayın müşteri temsilcilerimiz sizlere bilgi aktarsınlar.

Emeklilere Digiturk İkramiyesi

Digiturkten emeklilere özel indirim fırsatları ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için digibayisi mobil iletişim hattımızdan bizleri arayınız detaylı bilgi ve kaydınızı oluşturunuz gerisini uzman teknik ekiplerimiz kısa ve kolayca halletsinler.

 

Digiturk Dünyasında Neler Var ?

Digiturk Uydu alıcısı Üzerinden En Sevilen Filmleriyle Digiturk Film paketi , Güncel konuları ele alan ve Dünyaca İzlenen Haber kanallarının yer aldığı Haber Paketi,  Süper Lig coşkusunu evinize taşıyan lig tv kampanya ve Paketleri, En özel Programlarıyla ve yenı yayın anlayışıyla HD yayın, 3D yayın ve 4K yayın hizmetleri, Lig Tv kredi kartı Kampanyaları, Hem internet hemde Tv keyfini yaşayasınız diye Digiturk İnternet Paketleri, Digiturk yan oda ve Engelli Paketleri Türkiye’nin en büyük Uydu platformu Digiturk’te !