Digitürk Cihaz İade

Digitürk Cihaz İade İşlemi

Digitürk Aboneliğinizi sonlandırmanız Durumunda cihaz,kutu,kart, ve kumandanız a kadar Eğer İadeli ise En yakın Digitürk teknik servisine Cihazınızı iade etmeniz gerekmektedir. Digitürk cihaz iadesi için önce digitürk aboneliğinizi iptal etmeniz ve 1 hafta sonrasında abonelikğinizin iptali gerçekleştikten sonra Digitürk ekipmanlarını teslim etmeniz gerekmektedir.

digiturk-iptali

Digitürk İade Bayileri


digiturk-destek-cihaz-iadesi


Üyeliğimi iptal ettim, Ekipmanlarımı nereye iade edeceğim?

Digitürk kutu iade işlemlerinizi En yakın Digitürk bayilerimizden Hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek kutunuzu iade ettiğinize dair iade makbuzunuzu alabilirsiniz. Digitürk iptal ve iadelerde eğer üyeliğinize ait ekipmanlar iadeli değil ise sizde kalır, iadeli ise ekipmanlarınızı iade etmediğiniz takdirde kutu, kart, kumanda ücreti size fatura edilir.

Digitürk Kutu İadesi

Evinize En yakın Digitürk Teknik Servisi digibayisi.com web sitesi üzerinden öğrenebilir ve Digitürk iptal ve İadelerinizi Bayilerimize giderek en kısa bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk kumanda iadesi, digitürk kart iade, ve kutu iade işlemleri yalnızca digitürk bayilerinden yapılmaktadır.

 Digitürk Ekipman iade Formu almayı unutmayınız.


Bir Cevap Yazın