Digiturk Belgesel Paketi Kanalları

Digiturk Belgesel Paketi Kanalları

Yüzlerce belgesel, Yüzlerce programı Bir adara sunan Digiturk Belgesel paketi kanallarıyla Belgesel keyfini Doyasıya yaşayacaksınız! Dünya tarihi belgeselleri, savaşlar tarihi belgeselleri, populer yaşam ve kültür belgeselleri, vahşi yaşam belgeselleri, bilim , teknoloji ve uzay belgesellerine kadar hepsi bir arada Digiturk Belgesel Paketinde.

DİGİTÜRK BELGESEL PAKETİ İÇERİĞİ

digiturk-belgesel-paketi-kanallari-neler-var

KANAL LİSTESİ

181 National Geographic HD
182 beIN İz
183 BBC Knowledge
184 National Geographic
185 Nat Geo Wild
186 Investigation Discovery
187 Nat Geo People
188 History
385 Nat Geo Wild HD
191 Discovery
192 Discovery Science
193 Animal Planet

Digiturk Belgesel Paketine Nasıl alırım ?

digiturk-belgesel-paketi-kanallari-basvur

 

En çarpıcı belgeselleri, doğal hayatın detaylarını ve bilinmeyene yolculukları HD farkıyla izlemek için Nat Geo, Nat Geo Wild, Nat Geo People DIGITURK’te sizlerle! Türkiye’nin ilk bilgi ve belge kanalı … İZ HD; gezi, kültür, macera, doğa, sağlık, yemek programlarıyla, öncü ve çarpıcı belgeselleriyle Avrupa’nın en iyi belgesel kanallarından biri. 318 no’lu kanalda… Digiturk belgesel paketi kanalları ile belgesele doyacaksınız.

Digiturk Belgesel Paketi Başlıca Programları

Köpek Balığı Festivali
Köpek balıkları çağlar boyunca var olmuş hayvanlardır; evrimleşecek ve çok çeşitli bir türe dönüşecek çok fazla zamanları oldu. Yavaş hareket eden sünger gibi emicilerden, kedi balıklarını andıran arka kısımlara kadar, bu programda son yıllardaki keşifler sayesinde köpek balıklarının ne kadar sıra dışı olduklarına şahit olacaksınız.
Batıya Yolculuk “Handel’in Şehri Halle”
Serhan Bali’nin klasik müzik bestecilerinin izin sürdüğü Batı’ya Yolculuk’ta Her hafta yeni bir rotaya gidiyor.
Extreme Car Hoarders
Oto İstifçileri
Corvette’den Camaro’ya kadar terkedilmiş klasik arabalar bulmak için araba istifçilerinin arka avlularını ve özel arsalarını dolaşarak onlara muhteşem bir teklif sunuyorlar: Avlularındaki paslı arabaları alacak, satabildiklerini satacak ve kazancıyla arabalardan bir tanesini şahane bir şov arabasına dönüştürecekler. Artan para SLAM’e gidecek, arabaların sahibi de muhteşem bir arabayla hayat boyu hatırlayacağı bir gezinti ve çok ihtiyacı olan yepyeni bir başlangıç yapacak. Chuck ile Rick, araba biriktirme saplantısı olanlara sundukları bu bulunmaz fırsatın, onlara bu saplantılarıyla ve onları körükleyen kişisel kavgalarıyla yüzleşmede de yardımcı olacağını düşünüyorlar.
Mauled: Survivor’s Club
Kurtulanlar Kulübü
Shannon’ın hikâyesi Kaliforniya tepelerindeki dar bir patikada geçiyor ve Deb ise karanlık bir gecede Yellowstone Ulusal Parkı’nda saldırıya uğruyor. Tüm saldırılar birbirinden farklı olsa da bu saldırılardan sağ kurtulan dört kişi, sıradan insanlarının çoğunun asla anlamayacağı bir bağı paylaşıyor ve hikâyelerini paylaşarak kendileriyle hesaplaşma fırsatı yakalıyor.

Bir Cevap Yazın