Digitürk Basketbol Ligi Paketi

Digitürk Basketbol Ligi Paketi

Digitürk Beko Basketbol Ligi, Play Off Heycanı Ve Turkish Airlines Euroleague maçları ile Basketbol severlere Heycan dolu maçları Spor Extra Paketiyle Lig TV 2 ve Lig TV 3 Ekranlarında Potanın yıldızlarını indirimli izleme Fırsatı sunuyor.

beko-basketbol-ligi-digitürk

Beko Basketbol Ligi Digitürk’te

Digitürk Spor Extra Paketi Üyesi Olun, Potanın yıldızlarını digitürk Keyfiyle evinizde yaşayın bu heycana ortak olun. Digitürk Basketbol ligi paketleri ile hem Beko basketbol ligi maçlarını, basketbolun yıldızlarını ve çekişmeli mücadelelerini Digitürk Ayrıcalığı ile Seyretmenin Keyfine varın. Beko basketbol Ligi Yalnızca Digitürk Ekranlarında Basketbol tutkunlarını Bekliyor.

Digitürk Basketbol Paketi Fiyatı 

İlk 3 Ay 4-12.Ay
Spor Extra Paketi Digitürk 19.99 TL 41.99 TL

Digitürk Beko basketbol ligi paketi kampanyası Spor extra kanalları ile Ücretsiz kurulum ve Servis imkanı ile Türkiye’geneli Ücretsiz Kurulur.

Digitürk Başvuru Hattı

(0216) 479 96 79


Digitürk Basketbol Ligi Kanalları

Lig TV 2  (78.Kanal)

Lig TV 3 (79.Kanal)

Digitürk Basketbol Ligleri maçlarını Spor extra paketi üyeleri Lig tv 2. kanal ve Lig TV 3. kanaldan Ek ücret ödemeden seyredebilirler. Spor Extra paketinde Ayrıca Avrupa ligi maçları, Tenis turnuvaları ve Yüzlerce spor karşılaşmaları Sizleri bekliyor.

 

Bir Cevap Yazın