Digitürk Apartman Aboneliği


Digitürk Apartman Aboneliği

Digitürk Apartman Aboneliği ve üyeliği ile Apartmanlardaki görüntü kirliliğine Son !

Merkezi Çanak Kurulumu Şimdi Site ve Apartmanlara Ücretsiz !

digiturk-merkezi-sistem-eutelsat

Tek Çanak Merkezi Sitem Kurulumu İle Digitürk Ortak çanak üzerinden tüm Apartman sakinleri Faydalanabilirler. ister Türksat Uydusu İster Eutelsat Uydusu Kurulumu Şimdi Digitürk Üyesi Olmak İsteyen Apartmanlara Ücretsiz Olarak Tüm Türkiye’de Yetkili Digitürk Teknik Servislerimiz Tarafından Kurulmaktadır.


Türkiye Geneli Ücretsiz Başvuru Hattı

(0216) 479 96 79


Digitürk Apartman Üyeliği Sistemi

Digitürk Apartman üyeliği ile görüntü kirliliği yapan çanaklarınızdan kurtulun tek çanak üzerinden mevcut kanalları digitürk farkıyla seyretme fırsatını kaçırmayın.Digitürk apartman üyeliği için Başvuru hattımızı arayınız apartmanınıza digitürk sitemini ücretsiz olarak Kuralım.


Apartmanınıza Digitürk Merkezi Sistem mi kur-duracaksınız ?

2014 Yılında yeni çıkan kanuna göre apartmanlarda toplu tek çanak uygulaması ile mevcut görüntü kirliliğinden kurtularak merkezi tek çanak üzerinden tüm site ve apartmanlar tek çanak üzerinden ortak yayın alacak. Digitürk Türksat 2 A uydusu yada eutelsat 7A merkezi sistem kurulumunuzu Digitürk Bayiniz olarak Tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak kuruyoruz. Bununla ilgili tek yapmanız gereken 0216 479 96 79 merkezimizden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Digitürk Apartman Kurulum İşlemi 

Digitürk apartman kurulum işlemlerinizi yetkili teknik servisiniz olarak türkiye geneli 81 ilde yetkili servislerimize aynı gün içerisinde yaptırıyoruz. merkezi çanak sistemi eğer apartmanınızda digitürk abonesi olmak isteyen 5 daire var ise ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Merkezi digitürk kurulumu için digitürk merkezi sistem başvuru hattından müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. digitürk sitemi çanak hat ve kablolarınıza kadar itina ile gerçekleştirilir.

Siz Hala Digitürk Merkezi Sistemine Geçmediniz mi ?

digitürk’te yüzlerce ulusal yerel kanalın yanında en sevilen belgesel spor kanalları, lig tv paketleri, belgesel, yan oda üyelikleri ve dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamaları şimdi çay parasına evinize geliyor. en cazip fiyatlarla digitürk başvuru işlemi yapın ve digitürk üyesi olun bu Eşsiz dünya ile tanışmakta geç kalmayın.

digiturk-baslangic-giris-paketiDigitürk Giriş Paketi Kampanyası 

Digiturk Giriş Paketi ile HD Görüntü kalitesinde En sevilen ulusal yerel kanalları, En prestijli Belgesel kanallarını ve Yüzlerce Kanalı Seyredebilir, Digitürk Dünyası İle tanışabilirsiniz. Üstelik İlk Ay Lig TV ve 6 Ay Dizimax Kanalları Hediye !

detayli-bilgi

digiturk-film-paketi-kampanyasiDigiturk 1 Yıllık Peşin Ödeme 150 TL

Digiturk 1 yıllık peşin ödemeli kampanyası ile senede sadece 150 TL ödeyerek Giriş paketi sahibi olabilirsiniz. Digiturk Senelik Peşin ödeme kampanyası 2016 En ucuz fiyatlarla evinize geliyor.

detayli-bilgi

Bir Cevap Yazın