Digiturk 4K Yayın ve Kanalları

Digiturk 4K Yayın ve Kanalları

HD yayın kalitesinden 4 kat daha fazla görüntü netliğiyle Digiturk 4K yayın hizmetine başlamıştır. Özellikle Lig TV maçları ve Belgesel kuşaklarını Büyük ekran televizyonlarınızda 4 kat daha net olarak İzlemek Şimdi Türkiyenin En büyük Uydu platformu Digiturk ile Ekranlarınıza geliyor.

digitur-4-k-kanallari-2017

Digiturk 4k yayın Hizmeti Evlerinize Taşınıyor

Türkiye’nin en büyük uydu yayın ve dijital platformu Digiturk 4K maç yayınlarına başlamıştır. 4K uyumlu test uydu alıcılarının sınırlı sayıdaki ilk bölümünü, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını 4K keyfiyle izlemek isteyen üyelerine ulaştırmaya başladı. Ayrıca 4K belgesel şölenleri ile iz tv kanalını Digiturk ayrıcalığıyla 4k cihazlarımızdan seyretmeniz artık mümkün.

Digiturk 4K Fiyatları ve Abonelik işlemleri

Test aşamasını Başarıyla geçen digiturk 4k kutularımızla Digiturklü tv keyfine doymayacaksınız. 4K tv sahipleri yeni nesil uydu alıcılarımızla birlikte Hemen 4k yayınlarını izlemeye başlayabilirler. detaylı bilgi için 0212 473 73 73 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

4K Derbi Keyfi Digiturk’te- 4k Kanalları

TRT 4K

Lig TV

İZ TV


Etiketler: Digiturk 4K Yayın ve Kanalları, digiturk 4k kanalları, 4k fiyatları, 4k nedir, digiturk 4k üyeliği, digiturk 4k hangi kanallarda, lig tv 4k, digiturk 4k izle