Digi VIPCLUB

Digi VIPCLUB – Digitürk VİP Üyelik

Digi VIPCLUB Digitürk’ün ürün ve servislerinden ViB üyelik ayrıcalıklarıyla yararlanıyor.Ayrıca Günlük hayata özel avantajları ile Digi VIPCLUB  üyeleri çok özel fırsatlardan yararlanılıyorlar.

digi vip clup üyeliği

Digi VIPCLUB Ayrıcalıkları

size özel çağrı merkezi

Size Özel VİP Müşteri hizmetlerimizden VİP ayrıcalıkları ile Tüm ihtiyaçlarınıza Anında hizmet vermekteyiz. Size özel müşteri hizmeti servisimizden Vip üyelerimiz 7/24 Hızlı bir şekilde Yararlanabilir.


vip üyelerine özel teknik servis

Türkiye Geneli Tüm VİP üyelerimize Teknik servis ihtiyacını En hızlı ve Ücretsiz Hizmet vermektedir. Evinize en yakın Digitürk teknik servis talebindenve  Tüm Teknik arıza Sorunlarınızı (0216) 473 73 73 Müşteri hizmetlerinden VİP üyelerine özel ücretsiz teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.


digiturk avantaj paketi vip uyeleri

Vip Üyelerine Özel Avantaj paketi ile Sınırsız sinema Solan filmlerini Digitürk VİP üyeleri 2 Ay ücretsiz olarak seyredebilirler. Digitürk salon kanalları Vip üyelerimize özel Fırsatı için Müşteri hizmetlerimizi arayınız.


diledigin yerde vip üyelik

Digitürk Lig Tv spor paketi üyesi iseniz VİP üyelerimize Digitürk Dilediğin yerde uygulaması ücretsizdir. VİP ayrıcalığı ile Dilediğin yerde lig maçlarını kaçırmadan vip üyelerimiz seyredebilirler. webde, cepte yada tabeltte digitürk dilediğin yerde !

Bir Cevap Yazın