Çağrı Merkezi bayiliği Digitürk

Çağrı Merkezi Bayiliği Digitürk 

Digitürk Çağrı Merkezi Satış bayiliği

digiturk-bayimiz-olurmusunuz

Digiturk projelerimize Sizlerde Çağrı merkezi yada Saha satışı ile Alt bayimiz olabilir Satış başı yüksek pirimlerle ve farklı projelerle bizlerle çalışabilirsiniz.çağrı merkezi satış ortaklarımız ister home ofis ister kurumsal ofis projelerimizde sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Detaylı Bilgi Almak için çözüm ortaklığı departmanımızın  0538 794 84 12 nolu mobil iletişim hattından bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Digiturk Satış Ortaklığı İçin İletişim Numaralarımız :

0534 854 74 75

digiturk-bayiligi-veren-yerler

Digiturk Çağrı Merkezi Satış Ortaklığı

Digiturk Çağrı merkezi çözüm ortaklığıyla dolgun pirim ve satış pirimleri ile satış ortağımız olabilir sizlerde Digiturk projelerimizde bizlerle birlikte yüksek ve dolgun pirimler kazanabilirsiniz. 15 yıllık Digiturk bayimizin satış ve pazarlama konusunda alt bayisi olarak bizlerle bu projede ortak çalışabilirsiniz.

Digiturk alt bayilik ve çözüm ortaklığı konusunda  bayilik veren rakipsiz firması olarak sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…

Sizlere Digiturk satış ve çözüm ortaklığı konusunda her türlü desteği vermeye hazırız. sizlerde digiturk bayimiz olmak çağrı merkezi satışı gerçekleştirmek digiturk yeni abonelik veya mevcut uyelere yan oda paketi aboneliği satışı gerçekleştirerek satış başı yüksek pirimlerle Kar ortağımız olabilirsiniz.


Digiturkiye Türkiye’nin en büyük ve lider satış ortaklığı platformudur.


Evden Çağrı Merkezinde Çalışmak

Evden çağrı merkezinde satış yapmak isteyen kullanıcılar için birçok iş olanağı mevcut.Digiturk satış projeleriyle birlikte size özel datalarımız ve %40 kar ortaklığıyla birlikte Sizlerde Digiturk çözüm ortağımız olabilirsiniz. evden çağrı merkezi satışı gerçekleştirerek çözüm ortagımız olabilirsiniz.

Digiturk satışı yaparak sizlerde çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Özellikle bireysel olarak evden çalışabilirsiniz. Veya call center işletmecisi iseniz kargo gideri, ürün sermayesi olmadan direk kar edecek şekilde projeyi firmanızda faaliyete geçire bilirsiniz.

Ödemeler haftalık olarak yapılmakta olup herhangi bir üst veya alt sınır söz konusu olmamaktadır. %100 objektif kontrol sistemi ile gönül rahatlığıyla para kazanmaya başlıya bilirsiniz.

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Digiturk yetkili çağrı merkezi Asrın Dijital ve Batın Bilişim Çağrı merkezi hizmetleri Sizlere çağrı merkezi bayiliği, alt bayilik ve satış ortaklığının yanında saha satış ortaklığı ve evden çağrı merkezi satış ortaklığı yapma olanağı sunmaktadır.  sizlerinde çağrı merkezi varsa yada Çağrı merkezi açmış ve satış ortağı arıyorsanız irtibat telefonlarımızdan bizlerle iletişime geçerek ortak digiturk projemizde kar ortağımız olabilirsiniz.


 

Alt bayilik veren firmalar 

Türkiyenin Digiturk Alt bayilik veren lider Firması ile Çıkacağınız bu yolda en yüksek satış pirimleri ve bonusları ile Alt bayimiz olarak çağrı merkezi satış ortağı olabilir firmanızı kısa sürede büyük bir marka haline taşıyabilirsiniz.

DIGITURK Alt Bayilik Şartları

Satış Ofisi VE KURULUM SERVİSİ oluşturup DIGITURK, ailesinin bir üyesi olup para kazanmak ister misiniz bizim adımıza Müşterilerimize ulaşıp memnuniyetlerini sağlayıp ihtiyaçları doğrultusunda onlara en iyi hizmeti verecek paket tarife ve hizmetleri önererek kazanmak ister misiniz yapacağınız yatırımla kendinizi 1.5 ayla 6 ay içinde kar a geçirebilirsiniz ve sizlere vereceğimiz desteler ile işiniz artık daha kolay
Geniş Bilgi Randevu talebi ve diğer sorunlarınız için