Hürriyet Digitürk Bayi

Digitürk Buca Hürriyet Digitürk Bayii

Digitürk Buca Bayisi Sizlere Hürriyet Mahallesi ve Çevre Semtlerde yenilenen digitürk paket yapısı ve kampanyalarını en uygun fiyatlarla sunuyor. Digitürk buca Hürriyet adres ve telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve Aynı gün kurulum ile Digitürk sahibi olabilirsiniz. Digitürk Hürriyet bayi Sizlere Buca’da ayrıca Teknik servis hizmeti, Devir Hizmeti, Nakil ve Arıza hizmetinin yanında bir çok hizmeti Titizlikle sunmaktadır.

 

Digiturk Buca Telefon

0546 293 77 69


Digitürk Ücretsiz Kurulum Hattı
(0216) 479 96 79
 


Buca Digitürk Hürriyet Bayilerinin Verdiği Hizmetler

♣ Digitürk Abonelik Hizmeti ♣

♣ Digiturk Arıza Ve Teknik servis Hizmeti ♣

♣ Digiturk Kutu Kart Ekipman İade İşlemi ♣

♣ Digiturk İptal İşlemleri ♣

 ♣ Digiturk Devir Ve Nakil işlemleri ♣

♣ Digiturk Fatura Ödeme işlemleri ♣

Digiturk Hürriyet bayisi İzmir’e özel İndirimli digiturk kampanyaları için 0546 293 77 69 nolu mobil iletişim hattından arayarak yeni abonelik işlemi gerçekleştirebilir. Hürriyet Digitürk bayisi merkezlerine giderek digitürk faturalarınızı hızlıca kredi kartınızla ödeyebilir, en kısa sürede digitürk iptal dilekçenizi vererek aboneliğiniz sonlandırabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden Detaylı bilgi almak için Digitürk Buca Hürriyet Telefon  ve servisi hattından bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

 


Digitürk Buca bayii Hizmet Verdiği Semt ve Mahalleler
Evka1 – İşçievleri – Kaynaklar – Şirinyer Barış Çaldıran Çamlık Dicle Güven – Hürriyet – Laleli Menderes Ufuk Yiğitler Akıncılar Efeler Fırat Göksu İnkılap İnönü Mustafa KemalSeyhan Valirahmibey Yeşilbağlar Adatepe – Atatürk – Aydoğdu Buca Koop. – Cumhuriyet – ÇağdaşÇamlıkule Çamlıpınar Dumlupınar – Gaziler – İzkent – Karanfil – Kozağaç – Kuruçeşme – Murathan – Şirinkapı – Yaylacık – Yenigün – Yıldız – Cumhuriyet  – Yıldızlar – Zafer – Atatürk – Cumhuriyet – İnönü – Metinoktay – Süleyman Demirel – Turgut Özal – Belenbaşı – Doğancılar – Karacaağaç – Kırıklar –
Digitürk iptal iade ve Nail işlemlerinizi aşağıdaki Digitürk hürriyet bayileri adreslerine giderek yapmanız gerekmektedir.  Digitürk Buca Hürriyet servisleri listesi Aşağıdadır. 


 

Buca Hürriyet Digiturk Bayisi Adresleri

ÖZKA İLETİŞİM

BARIŞ Mahallesi 302 Sokak No:10/A


ATAK İLETİŞİM İZMİR

İNÖNÜ Mahallesi GEDİZ 682 Sokak No:19/A


BLACKK ELEKTRONİK İZMİR

VALİ RAHMİ BEY Mahallesi 313 Sokak No:72/D ŞİRİNYER


ERCAN ATAKER

İNÖNÜ Mahallesi 682/5 Sokak No:7/A


FAVORIUM DİJİTAL İZMİR

İNKİLAP Mahallesi MEHMET AKİF Cad. No:4/H


ÖZLEM ELEKTRONİK BUCA

ATATÜRK Mahallesi 83 SOK. Sokak No:3/C ŞİRİNYER


TARIK ÇİĞDEM ELEKTRONİK

MENDERES Mahallesi No:320/D ŞİRİNYER

 


 

Digitürk Kampanya Ve Paketleri

Digitürk’ün yep yeni paket yapısı ile Artık Dolu dolu kanalları en uygun fiyatlarla izlemeniz mümkün. Şimdi herkes Rahatlıkla digitürk sahibi olsun diye birbirinden özel kampanyaları en cazip fiyat ve fatura farkı olmadan sabit fiyat garantisi ile evlerinize getiriyoruz. Digiturk kampanya ve paketleri aşağıdadır.

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi

Artık Digitürk’ü olmayan ev kalmayacak Digitürk Ailenin yıldızı paketi ile Giriş paketine ek Eyif kanalları ve TFF 1lig maçlarını HD kaitede izleyebilirsiniz. En ucuz Digiturk paketleri arasında ilk sırada bulunan Digiturk ailenin yıldızı paketi kanalları Evinize Renk katacak  !

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi

Film severler’e Müjde ! Digitürk Filmin yıldızı Paketi ile şimdi Ayda 1000 den fazla filmi cepten webden yada tabletten dilerseniz beIN connet üzerinden dilerseniz televizyondan seyredebilirsiniz. Digitürk Film Paketi HD kalitede birbirinden farklı 13 film kanalını Digitürk filmin yıldızı kanalları arasında seyredebilirsiniz. Ayrıca Aboneliğiniz boyunca Ailenin yıldızı Paketi Hediye !

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi

spor Severler Ekran başına Digiturk lig tv kampanyaları ile Sporun yıldızı paketi abonesi olun Süperlig maç paketi ile tüm maçları HD kalitede canlı olarak Seyredin. Üstelik sporun yıldızı kanalları ve Ailenin yıldızı paketini birlikte izleyin.

Digiturk Engelli Paketleri

Digiturk Engelli İndirimi ile %50 indirimli olarak Engelli, Şehit yakınları ve Gazilerimiz bu paketten yararlanablirler. Digiturk engelli kampanyası ile Dilediğiniz paketi seçin faturanız Taahütsüz fiyattan %50 indirimli olarak gelsin .

 

 

Bir Cevap Yazın