BOX OFFICE Digitürk Kanalları

 BOX OFFICE Digitürk Kaçıncı Kanal ?

Digitürk’ün Salon kanallarının yeni Adı Olan BOX OFFICE kanalından Salonlara özel yeni filmleri digi kumandanızdan satın alarak seyredebilirsiniz. Digitürk BOX OFFICE kanalı içerikleri, BOX OFFICE digitürk kaçıncı kanal ve BOX OFFICE frekans ayarlarına Web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

digiturk-filmleri-hd-filmler


BOX OFFICE Kanalları Digitürk Kaçıncı Kanalda ?

 

Kanal No : 201

Yayın Süresi : 24


İzle Öde BOX OFFICE Kanalları

 

Digiturk BOX OFFICE Kanalları ile Sadece İzlediğin Kadar ödemeye Ne dersin ? En sevilen filmleri kirala digitürk izle öde seçeneği ile sinemayı evine taşı.

Digiturk BOX OFFICE kanalları Vizyondan yeni çıkmış Filmleri ve Programlarını İzle öde seçeneği ile satın alıp izleyebileceğiniz, BOX OFFICE 1, BOX OFFICE 2, BOX OFFICE 3 olmak üzere 3 kanaldaki programları kumandanızdan veya Online işlemler menüsünden kolaylıkla satın alarak Her filmi programı yada maçı izleyebileceğiniz Digiturk üyelerine yönelik bir fırsattır

 

Digiturk BOX OFFICE Kanalları Nasıl İzlenir ?

Birbirinden güzel filmlerin yayınlandığı Digiturk salon kanallarına Salon kanallarındaki filmleri, 201, 202, 203 No.’lu Salon kanallarından, internete bağlanabilen uydu alıcınız ile Dilediğin Zaman uygulamasından, digiturkdilediginyerde.com.tr ile web’ten ve Dilediğin Yerde mobil uygulamaları ile cep telefonu ve tabletinizden izleyebilirsiniz. Salon filmi kiralamak için 3555’e gönderilen SMS’ler, faturasız hatlarda Avea ve Vodafone için 80 KR/SMS, Turkcell için 1 TL/SMS olarak, faturalı hatlarda ise 2 SMS olarak ücretlendirilir.

Bir Cevap Yazın