Digiturk Beşiktaş Fenerbahçe Maçı

201592212354602

Digiturk Beşiktaş Fenerbahçe Maçı

Yılın İlk Derbiheycanı 27 eylül pazar akşamı yaşanıyor, Digiturk bu coşku stadyum havasında evinize taşıyor. Beşiktaş fenenrbahçe maçı satın al evinde izle üstelik izle öde seçeneği ile izlediğin kadarını öde. Nefesleri kesecek sezonun ilk derbisini Digiturk uydu platformundan, Digiturk play’den yada Dilediğin yerde dilediğin zaman uygulamaları ile webde, cepte yada tablette izle.

Digiturk Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Satın Al

digiturk-besiktas-fenerbahce-derbisi

hemen-basvurBüyük Derbiye Özel Büyük İndirim Digiturk’te ! Derbiye özel Digiturk ayda yalnızca 39 TL üstelik kurulum ücretsiz. Şimdi abone ol Bir ay sonra öde. Digiturk ligtv Fenerbahçe paketi yada Beşiktaş Ligtv paketi abonesi olun İlk ay Spor EXtra paketiyle ingiltere, ispanya ve Avrupanın birçok prestijli ligini ilk ay ücretsiz izleyin. Dilerseniz Hemen arayın Aynı Gün Kurulumunuzu gerçekleştirelim.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım..

biz sizi arayalım

Hemen Arayın Nefes kese Derbi heycanını Stadyum havasında evinizde yaşayın …

kızıltoprak digiturk bayi telefonları ve iletişim bilgileri

Beşiktaş Taraftar Paketi Fiyatları 

Beşiktaş ‘ın İç dış saha ve Derbiler olmak üzere Sezon boyunca tüm maçlarının yanında ilk 2 ay boyunca Spor Extra paketi, yetişkin paketi ve mobil Ligtv Paketleri Hediye ! üstelikkurulum ücretsiz

hemen-basvur

Beşiktaş Taraftar Paketi Fiyatları 

Fenerbaçe’nin İç dış saha ve Derbiler olmak üzere Sezon boyunca tüm maçlarının yanında ilk 2 ay boyunca Spor Extra paketi, yetişkin paketi ve mobil Ligtv Paketleri Hediye ! üstelikkurulum ücretsiz

hemen-basvur

digiturk-ve-ligtv-paketleri-fiyati

Ligtv Kampanyaları

Süperlig heycanı Yılın ilk derbisi Beşiktaş Fenerbahçe derbisiyle devam ediyor Derbiye özel indirimli Digiturk ayağınıza geliyor. Digiturkte Bayram Gibi Kampanya Üstelik Bayramda da Kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Mevcut Digiturk Abonesiyseniz Digiturk tek aç satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz Hala Digiturk uyesi değilseniz 39 Tl’lik bu fırsattan hemen faydalanabilir Spor toto süperlig Hasan Doğan sezonunda Lig maçlarının nefes kesen mücadelerini salonunuza taşıyarak sporun coşkusunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Ligtv beşiktaş- fenerbahçe maçı satın al veya ligtv şampiyonlar,taraftar paketlerinden birine üye ol bu bayram Mario gomezli, Rodolfolu beşiktaşı, Van persie’li, Nanili Fenerbahçeyi izlerken Dünyaca ünlü belgesel kanallarını ulasal ve yerel televizyon kanalalrını ve daha fazlasını Digiturk’te İzle.

 

 

Bir Cevap Yazın