Digitürk Sporun Yıldızı Lig TV Paketi 2018

super-lig-2018-fiyatlari-bein-sports

Digitürk Sporun Yıldızı paketi 2018

BeIN Sports Süper Lig maçlarını Digitürk Sporun Yıldızı paketi ile BeIN Sports 1, BeIN Sports 2, BeIN Sports 3 Kanallarında Ekranlarınıza getiriyor. Süper lig coşkusu ve Avrupa’nın en çok izlenen ligleri ve Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi dahil BeIN Sports Lig Tv Paketleri 2018 ile Dolu Dolu Futbol heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Üstelik Şimdi En ucuz Ve Ekonomik Fiyatların yanında Ücretsiz Teknik Servis ve Kurulum Hediye !

Digitürk BeIN Sports Lig TV 2018 Kampanya Hediyeleri


Digiturk Sporun Yıldızı Paketi ne Kadar ?

Paket Adı İlk 2 Ay  3 - 12. Aylar Arası
 Sporun Yıldızı Paketi
 49,99 TL
 98,99 TL

digiturk-basvuru

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Kanalları

Digiturk Sporun yıldızı paketinde izleyebileceğiniz spor kanalları aşağıdadır.

bein-sports-1-kanali-bein-sports-2-kanali-bein-sports-4-kanali-bein-sports-3-kanali-

 

Digitürk Sporun Yıldızı Paeti Kampanyalarına Üye Olan Herkes’e

HD kalitesinde Birbirinden heyecanlı Süper lig Tüm maçları, Spor totot basketbol ligi karşılaşmaları, İngiltere Premier ligi, La liga, Ligue 1 Serie A, Euroleague ve Çok daha fazla spor içeriğini ek ücret ödemeden izleme ayrıcalığı Sunuyor.   Ayrıca 2018- 2019 TFF 1. Lig Karşılaşmaları canlı ve ücretsiz olarak Artık Digitürk’te


Bein Sports Paketleri Abonelik

2018-2019 Sezonu Bein Sports Lig Tv Paketleri sporextra kanalları, yetişkin ve mobil ligtv hediyesiyle sizleri bekliyor.Sizlerde Evinizde Bein Spor tek Maç Paketi  için  Kampanyanızı seçin Kurulumu Ücretsiz olarak biz Yapalım. Dilerseniz Taraftarı olduğunuz takımın Maçlarını Dilerseniz 5 şampiyon takımın maçlarını Yada Süper Ligin Tüm maçlarını %25 İndirimli olarak Evinizde İzleyin. HD yayın kalitesi Ve gelişmiş ses özeliğiyle digitürkte Süper Lig Maçlarının oldugu ligtv paketlerini, moviemax sinema film kanallarını Ve Spor Extra Paketi Kanallarını İzleyebilirsiniz. ilk ay Mobil uygulaması ile webde , cepte, tablette Dilediğin her yerde Maçları kaçırmadan izleyebilirsin. Ayrıca Spor Extra paketi ile ilk ay İngiltere,İspana ligi, Fransa,  İtalya, Brezilya ve Rusya ligi maçlarını Basket bol müsabakalarını Ve formula 1 yarışlarını seyredebilirsin.Ayrıca Sporun Yıldızı Paketi başvuru abonelik işlemi yapan herkes Dünyanın en prestijli yetişkin kanalları ile şifreli yayınlarını izleyebilir.

Digitürk Lig Tv Sporun Yıldızı Üyeliği

bu kampanya 12 ay taahütle  03,07,2018 tarihine kadar geçerlidir. sporun yıldızı paketi aktivasyon ve iç kurulumu ücretsizdir 60’lık çanak anten dış kurulum hizmet bedeli ise ayda sadece 5  olmak üzere 12 boyunca faturaya yansıtılır.

 

 

Lig TV Kampanyaları ve paketleri Şimdi Spor severler için futbol aşkını sınır tanımadan seyrede bilsinler diye digitürk bein Sports kanalları, spor extra kanalları ve spor sever paketi kanallarında tek uydu platformundan yayınlıyor. isteyen maçsız Lig TV , isteyen Avrupa ligi maçlarını, dileyen farklı spor dallarını seyredebilir. Digitürk Lig tv 3 büyükler paketi, Şampiyonlar paketi,  süper lig paketlerinden dilediğinizi seçin En avantajlı fiyatlarla Digitürk sahibi olun. Süpe Lig Heycan dolu birbirinden değerli takımları, süper lig’e yeni çıkmış takımlarımız ve köklü spor kulüplerimizin maçları, son dakika haberleri, spor toto süper lig maç özetleri, Avrupa’dan futbol klasikleri ve Bomba Transferleri İlk siz duyun, İlk siz seyredin diye şimdi Lig tv her bütçeye uygun fiyatlandırmalarla Evinize geliyor. Artık Evinde Digitürk’ü olmayan kalmayacak ! Digitürk portal ile kaçırdığınız maçları kaydet izle, tekrar izle, durdur ve başa sar seçenekleri ile yayın akışına hükmederek Bu eşsiz teknolojiden Digitürk üyelerimiz dilediği gibi yararlanabilecek. Şimdi Hemen Digitürk başvuru hattımızın 0216 479 96 79 Çağrı merkezini Arayın Aynı Gün içerisinde Digitürk Kurulum ve Başvuru taleplerinizi Ücretsiz Servis İle Gerçekleştirelim.Şimdi gelin Digitürk Lig TV kampanyalarından sırasıyla bahsedelim. İlk olarak Spor Toto Süper Lig Maçları kampanyasını söyleyebiliriz. Bu kampanya dahilinde 18 takımın maçlarını ve onların yıldız futbolcularını keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik heyecanın tavan yaptığı Süper Lig maçları evlerinize kadar uygun fiyatlarla geliyor. Bein Sports dilediğin yerde seninle kampanyasında hediye mobil uygulamasıyla Bein Sports dilediğin yerde cep telefonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Sadece Türkiye’deki maçları değil yurtdışındaki birçok maçı da Bein Sports ile izleme şansına sahipsiniz. Spor Extra paketinde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası gibi 1 ay ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Son olarak da yetişkin paketi ile Blue Hustler ve Playboy gibi dünyanın en seçkin yetişkin kanalları hizmetinizdedir.

 

 

kredi-karti-paketi

Digitürk BeIN Sports Kampanya Detayları

 • Digitürk web Sports kampanya ve paketleri 12 ay taahütlü olmakla birlikte sabit fiyat garantisi ile Ek fiyat ödemeden tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya Dahilinde digitürk giriş paketi ve Bein sports kanallarını seyredebileceksiniz.
 • Bein sports paketleri kurulum ve aktivasyon işlemleri ücretsizdir.
 • Digitürk Bein sports abonelik işlemleri 2018 aralık ayına kadar yapılan başvurularda bu fiyatlar geçerlidir.
 • Lig tv kampanya 12 ay taahhütle ( Sporun Yıldızı Paketi) 3 Eylül’e kadar ayda 25
  TL, sonraki aylar 99 TL
 • İç kurulum ve aktivasyon ücretsiz,
 • Dış kurulum hizmeti [peşin 50 TL veya taksitle 5 TL x 12 ay] veya [peşin
  95 TL veya taksitle 10 TL x 12 ay
 • bu kampanya 12 ay taahhütle  03,07,2018 tarihine kadar geçerlidir. sporun yıldızı paketi aktivasyon ve iç kurulumu ücretsizdir 60’lık çanak anten dış kurulum hizmet bedeli ise ayda sadece 5  olmak üzere 12 boyunca faturaya yansıtılır.
  • Digitürk Bein Sports kampanya ve paketleri 12 ay taahütlü olmakla birlikte sabit fiyat garantisi ile Ek fiyat ödemeden tüm vergiler dahildir.
  • Kampanya Dahilinde digitürk giriş paketi ve Bein sports kanallarını seyredebileceksiniz.
  • Sporun Yıldızı paketi kurulum ve aktivasyon işlemleri ücretsizdir.
  • Digitürk sporun yıldızı paket abonelik işlemleri 2018 aralık ayına kadar yapılan başvurularda bu fiyatlar geçerlidir.
  • Lig tv kampanya 12 ay taahhütle ( Sporun Yıldızı Paketi) 3 Eylül’e kadar ayda 25
   TL, sonraki aylar 99 TL
 • o   İç kurulum ve aktivasyon ücretsiz,o   Dış kurulum hizmeti [peşin 50 TL veya taksitle 5 TL x 12 ay] veya [peşin
  95 TL veya taksitle 10 TL x 12 ay]
 • 2018-2019 Sezonu Digiturk Sporun Yıldızı Paketi sporextra kanalları, yetişkin ve mobil ligtv hediyesiyle sizleri bekliyor.Sizlerde Evinizde Bein Sports tek Maç Paketi  için  Kampanyanızı seçin Kurulumu Ücretsiz olarak biz Yapalım. Dilerseniz Taraftarı olduğunuz takımın Maçlarını Dilerseniz 5 şampiyon takımın maçlarını Yada Süper Ligin Tüm maçlarını %25 İndirimli olarak Evinizde İzleyin. HD yayın kalitesi Ve gelişmiş ses özeliğiyle digitürkte Süper Lig Maçlarının oldugu ligtv paketlerini, moviemax sinema film kanallarını Ve Spor Extra Paketi Kanallarını İzleyebilirsiniz. ilk ay Mobil uygulaması ile webde , cepte, tablette Dilediğin her yerde Maçları kaçırmadan izleyebilirsin. Ayrıca Spor Extra paketi ile ilk ay İngiltere,İspana ligi, Fransa,  İtalya, Brezilya ve Rusya ligi maçlarını Basket bol müsabakalarını Ve formula 1 yarışlarını seyredebilirsin.Ayrıca Lig Tv başvuru abonelik işlemi yapan herkes Dünyanın en prestijli yetişkin kanalları ile şifreli yayınlarını izleyebilir. Digitürk, müşteri memnuniyetini sağlamak açısından birçok kampanya uygulamaktadır. Uyguladığı onlarca kampanya büyük talep görmektedir. Bunlardan en fazla ilgiyi görenlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Lig TV kampanyasıdır. Çünkü, spor dalları içerisinde ülkemizde açık ara en fazla rağbet gören ve en ateşli taraftar kitlesine sahip olan spor dalı futboldur. Hal böyle olunca Digitürk Lig TV kampanyaları da kapış kapış gidiyor.
  Şimdi gelin Digitürk Lig TV kampanyalarından sırasıyla bahsedelim. İlk olarak Spor Toto Süper Lig Maçları kampanyasını söyleyebiliriz. Bu kampanya dahilinde 18 takımın maçlarını ve onların yıldız futbolcularını keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik heyecanın tavan yaptığı Süper Lig maçları evlerinize kadar uygun fiyatlarla geliyor. Lig TV dilediğin yerde seninle kampanyasında hediye mobil uygulamasıyla Lig TV’yi dilediğin yerde cep telefonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Sadece Türkiye’deki maçları değil yurtdışındaki birçok maçı da LigTV ile izleme şansına sahipsiniz. Spor Extra paketinde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası gibi 1 ay ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Son olarak da yetişkin paketi ile Blue Hustler ve Playboy gibi dünyanın en seçkin yetişkin kanalları hizmetinizdedir.
 • Lig TV paketleri oldukça kapsamlıdır. En başta Spor Toto Süper Lig maçlarını evlerinizin rahat ortamında ayda sadece 39,99 TL’ye izleyeceksiniz. Ligin heyecanını koltuklarınıza kurulup Digitürk’ün yüksek ses ve görüntüsü kalitesi ile sanki tribündeymişçesine büyük bir heyecan ile seyredeceksiniz. Desteklediğiniz takımın girdiği pozisyonlarda hop oturup hop kalkacaksınız.
  Özellikle ben rahatıma düşkünüm diyenler için Digitürk Lig TV Paketleri kesinlikle tam da biçilmiş kaftan. Üstelik birbirinden keyifli futbol müsabakalarını izlerken dostlarınızı da davet ederek bu keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Sezon sonuna kadar kıran kırana geçen tam 34 maçı oldukça uygun denebilecek bir fiyata izleyeceksiniz. 4 büyüklerin yanı sıra yaptıkları birbirinden bomba transferlerle adlarından söz ettiren Anadolu takımlarını da daha yakından tanıma şansına da sahip olacaksınız. Belki de Türk futbolu ve dünya futboluna adını yazdıracak yeni yıldızları ilk siz keşfedeceksiniz!
  Şimdi daha fazla beklemeden 0216 479 96 79 numaralı telefonu arayabilir ve Digitürk Lig TV paketleri hakkında yetkili personelimizden çok daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Üstelik kurulum ücretsiz.

  Lig maçlarını izlemek ısteyenlere müjde ligtv paketlerini en ucuz ve en kolay sekılde bayımızden alabılır gune özel ligtv fırsatlarından yararlanabılırsınız. sizlerde fenerbahce maçlarını galatasaray maçlarını beşiktaş ve  anadolu takımlarımızın maçlarını ister türksat uydusundan ister eutelsattan hd yayın kalıtesı ve 3d olarak izleyebilirsiniz. ödemelerinizi dilerseniz aylık fatura dilerseniz kredi kartıyla yapabilir ligtv nin yeni sezon maçlarını ucuz fiyatlardan zileyebilirsiniz. üstelik spor extra paketi hediyesile ardalı barcelona ronaldolu real madridiyle ispanya la liga ligide artık digitürk te  ligtv kampanyası- yeni sezonligtv paketleri, digitürk ligtv fiyatları,engelli paketi ligtv fiyatları ve bırcok konuda abone merkezimizi arayarak abonelik yaptırabılırsınız.